SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0.85¨1,10 ARPA:0,90¨1.05 YULAF:0,85¨,1.05

 

HUBUBAT SATIŞI 01-31 MART 2018
Tarih: 12.10.2018

Ek listelerde yer alan makarnalık buğdaylar (makarna, irmik, şehriye ve üretiminde makarnalık buğday kullanan bulgur üreticilerine) ve ekmeklik buğdaylar(un, üretiminde ekmeklik buğday kullanan bulgur ve bisküvi fabrikalarına)  peşin bedel mukabili Ek-1 de yazılı fiyatlardan 01.31- Mart 2018 tarihleri arasında satışa açılmıştır.

Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) ile alımı yapılan depo türü LİDAŞ olan, Kangal işyeri stokları Konya Ticaret Borsası,  Şarkışla işyeri stokları Gaziantep Ticaret Borsası elektronik satış salonunda Salı- Perşembe günleri ELÜS olarak satılacaktır.

Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) kapsamındaki borsalarda gerçekleştirilen satış seanslarında yoğun talep gelmesi durumunda belirlenen satış fiyatları en fazla bir üst grubun satış fiyatına kadar artırılabilecektir. ELÜS kapsamında yapılacak satışlarda, aynı kodda 2016 mahsul yılı ürün varsa 2017 mahsul yılı ürün satışa sunulmayacaktır.

ELÜS satışlarının daha çok alıcıya ulaşılabilmesi amacıyla seanslarda satışlar küçük partiler halinde düzenlenecektir.

Bilgilerinize rica ederim.Dosyayı İndir

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%72)
Hayır  (%28)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 5,29 YTL
EURO 6,03 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.