SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0.85¨1,10 ARPA:0,90¨1.05 YULAF:0,85¨,1.05

 

TMO HUBUBAT SATIŞI - 1-29 ARALIK 2017
Tarih: 12.10.2018

 Ek listelerde yer alanmakarnalık buğdaylar (makarna, irmik, şehriye ve üretiminde makarnalık buğday kullanan bulgur üreticilerine) ve ekmeklik buğdaylar(un, üretiminde ekmeklik buğday kullanan bulgur ve bisküvi fabrikalarına)  sadece kullanıcılarına fiili tüketim (1 aylık) esasına göre Ek-1 de yazı fiyatlardan 01-29Aralık 2017 tarihleri arasında satışa açılmıştır.

Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) ile alımı yapılan depo türü LİDAŞ olan, Kangal işyerimiz stokları Konya Ticaret Borsası,  Şarkışla işyerimiz stokları Gaziantep Ticaret Borsası elektronik satış salonunda Salı- Perşembe günleriELÜS olarak satılacaktır.

Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) kapsamındaki borsalarda gerçekleştirilen satış seanslarında yoğun talep gelmesi durumunda belirlenen satış fiyatları en fazla bir üst grubun satış fiyatına kadar artırılabilecektir. ELÜS kapsamında yapılacak satışlarda, aynı kodda 2016 mahsul yılı ürün varsa 2017 mahsul yılı ürün satışa sunulmayacaktır.

ELÜS satışlarının daha çok alıcıya ulaşılabilmesi amacıyla,seanslarda satışlarküçük partiler (100 ton maksimum 200 ton) halinde düzenlenecektir.

Bilgilerinize rica ederim. Dosyayı İndir

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%72)
Hayır  (%28)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 5,29 YTL
EURO 6,03 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.