SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0,83 ARPA:0,80 YULAF:0,75

 

STB HEYETİNDEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ VE POMEM MÜDÜRÜNE ZİYARET

Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri  İçişleri Bakanlığının son Emniyet Müdürleri Kararnamesi doğrultusunda Sivas’a İl Emniyet Müdürü olarak atanan Kenan Aydoğan ve Sivas Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Kadir Yırtar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tanışmanın ardından Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, borsanın çalışmaları hakkında bilgiler vererek, " Emniyet Teşkilatımız, huzur ve güven ortamının devamı için, her türlü gayreti göstererek, ilimizin daha güvenli ve daha yaşanılır bir yer olması için çalışmalarını azim ve kararlılıkla sürdürüyor. Bizlerde ilimizin huzur ve güvenini sağlayan emniyet teşkilatımız ile her zaman uyum içerisinde çalışıyoruz. Türkiye’de ve yurt dışında başarılı görevlerde bulunmuş, bilgi birikimi ve tecrübeleri ile ilimize en üst düzeyde hizmet sunacağını düşündüğümüz İl Emniyet Müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi.

İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ise Sivas Ticaret Borsası Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Ziyaretlerinden dolayı başkanıma ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Sivas’ta huzur ve güvenin tesis edilmesi için polis teşkilatı olarak gece gündüz demeden çalışmaktayız. Son dönemlerde özellikle bankamatik ve telefon dolandırıcılığı konusunda çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Biz Telefonda dolandırıcılık ve evde hırsızlık olaylarının bir analizini yaptık. Bu analiz sonucunda evde hızsızlık olaylarının 10:00 ile 18:00 saatleri arasında, telefon dolandırıcılığının ise 10:00 ile 15:00 saatleri arasında olduğunu gördük. Geçen iki yıl içerisinde ilimizdeki telefon dolandırıcılığının maddi tutarı 2 milyon 200 bin TL olarak kayıtlara geçmiş. Bu tür dolandırıcılık olaylarının önüne geçebilmek için her türlü tedbirimizi aldık. Meslek Odalarımızı ve Sivas halkını bu tür olaylara karşı bilgilendiriyoruz. Polis hiçbir zaman para ve altın istemez. Halkımız gelen telefonlarda isminiz FETÖ/PYD terör örgütüne karıştı diyerek para ve altın isteyen kişilere itibar etmesin. Banka ve Kredi Kartı şifrelerini üçüncü şahıslar ile paylaşmasın. 112/155 Polis İmdat veya 0505 318 58 58 numaralı Whatsapp hattına durumu bildirmelerini önemle rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Borsa Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra Sivas Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Kadir Yırtar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaretlerde Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri Tarık Günhan, Hilmi Gül ve Basın Müşaviri Adem Karakaya da yer aldı.Tavsiye Et    Yazdır

KOBİ BİLGİ SİTESİ ANKETİ
KOBİ Bilgi sitesi beklenti anketi
YOZGAT ET KOMBİNASI ET SATIŞ İLANI
Et ve Süt Kurumu Yozgat Et Kombinası Müdürlüğü Et Satış İlanı
T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Rekabetçi Sektörler Programı Proje Çağrısı
Yeni dönem proje teklif çağrısı 6 Nisan 2017 itibariyle başlamıştır. Çağrı başvuruları 9 Haziran 2017 saat 17:00'a kadar kabul edilecektir.
SİVAS TB´DEN ELEKTRONİK BELGE HİZMETİ
SAYIN ÜYEMİZ Elektronik Belge Dağıtım Sistemi,Borsamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakik
TMO Mısır Satışı
ODA, BORSA ve BİRLİK AiDATLARINDA YENİDEN YAPILANDIRMA AF DUYURUSU
SON BAŞVURU 30 Haziran 2017 (Süre uzatımı yok) 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda ve Bir Kanun Hükmünde Karar
ESK Sakatat, Deri ve Yan Ürünler İhalesi
22.08.2017 YOZGAT ET KOMBİNASI DERİ VE SAKATAT İHALESİ
TMO İTHAL ARPA SATIŞI
TMO'dan Borsamıza gönderilen yazıda; ithal edilen 60.000 ton arpa için 780 TL/Ton (KDV hariç, maniplasyon dahil ) fiyatla sadece kullanıcılarına(besi
TMO HUBUBAT SATIŞI 11-31 EKİM 2017
TMO 11-31 EKİM TARİHLERİ ARASINDA UYGULANACAK OLAN BUĞDAY SATIŞ FİYATLARI

Tüm Duyurular
E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%70)
Hayır  (%30)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 3,55 YTL
EURO 4,19 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.