SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0,95 ARPA:0,93 YULAF:0,90

 

BAŞKAN HASTAOĞLU ÜYE ZİYARETLERİNE BAŞLADI

 BAŞKAN HASTAOĞLU ÜYE ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 1 Ekim Pazar günü 09.00-17.00 saatleri arasında borsa merkez binada yapılacak olan organ seçimleri öncesi yeni meclis üyesi adayları ile birlikte borsa üyelerini ziyaret etti.

Başkan Hastaoğlu ve meclis üyesi adaylarından oluşan heyet Toptancılar Sitesi, Toptancılar Sebze Hali, Yeni Buğday Pazarı, Perakende sebze hali ve şehir merkezinde bulunan üyeleri ziyaret etti.

Başkan Hastaoğlu, 1 Ekim Pazar günü yapılacak olan borsa organ seçimleri öncesinde yeni meclis üyesi adayları ile birlikte Sivas merkezde bulunan çeşitli meslek gruplarından oluşan borsaya kayıtlı üyeleri, esnaf ve tüccarları ziyarette bulunduklarını belirtti. Başkan Hastaoğlu, "1 Ekim 2017 Pazar günü yapılacak olan Borsa organ seçimleri öncesinde belirlediğimiz yeni meclis üyesi adayı arkadaşlarımızla birlikte borsamız üyelerini ziyaret ederek seçimde oy kullanmaları için davet ediyoruz. Yeni meclis üyesi adayı arkadaşlarımızı üyelerimiz ile tanıştırıyoruz. Ziyaretimiz esnasında üyelerimize yeni dönemde yapacağımız projeleri anlatarak istek ve önerilerini alıyoruz. Borsamız seçimlerinin üyelerimize ve Sivas’ımıza hayırlar getirmesini diliyorum.” ifadelerini kullandı.Tavsiye Et    Yazdır

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%74)
Hayır  (%26)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 4,13 YTL
EURO 4,96 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.