SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0.85¨1,10 ARPA:0,90¨1.05 YULAF:0,85¨,1.05

 

TÜM HABERLER
Toplam 667 sonuçtan 51 - 75 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
AKREDİTASYON BELGE YENİLEME DENETİMİ BAŞLADIBORSA AKREDİTASYON DENETİMİNDEN BAŞARIYLA GEÇTİ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği´nin (TOBB), 2001 yılında İngiltere Odalar Birliği ile birlikte yürütmeye başladığı Oda-Borsa Akreditasyon Sistemi´ne dahil olarak B sınıfı akreditasyon belgesini almış olan Sivas Ticaret Borsası Akreditasyon belge yenileme denetimini başarıyla geçti.

AKREDİTASYON BELGE YENİLEME DENETİMİ BAŞLADIBORSA AKREDİTASYON DENETİMİNDEN BAŞARIYLA GEÇTİ

Eklenme Tarihi: 15.11.2018

TİCARET BORSASI YÖNETİMİ SİVAS VALİSİ AYHAN’I ZİYARET ETTİ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, son Valiler Kararnamesi ile Sivas Valiliği görevine getirilen Salih Ayhan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

TİCARET BORSASI YÖNETİMİ SİVAS VALİSİ AYHAN’I ZİYARET ETTİ

Eklenme Tarihi: 13.11.2018

BORSA PERSONELİ YANGIN EĞİTİMİ ALDI / Sivas Ticaret Borsası personeline yönelik gerçekleştirilen yangın eğitimlerini tamamlandı.  Eğitimlerde borsa personeline evde, iş yerinde ve araçlarda olası yangınlara karşı nasıl önlem alacaklarıyla ilgili bilgi verildi.

BORSA PERSONELİ YANGIN EĞİTİMİ ALDI

Eklenme Tarihi: 10.11.2018

TİCARET BORSASI MECLİS ÜYELERİNE ORYANTASYON EĞİTİMİ VERİLDİ / Sivas Ticaret Borsası yönetim kurulu ve meclis üyelerine yönelik borsa mevzuatı, akreditasyon bilgilendirme ve oryantasyon süreci hakkında eğitim semineri düzenlendi.

TİCARET BORSASI MECLİS ÜYELERİNE ORYANTASYON EĞİTİMİ VERİLDİ

Eklenme Tarihi: 10.11.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU, 10 KASIM MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Ulu Önder Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Hastaoğlu, “Türk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 80. yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz” dedi.

BAŞKAN HASTAOĞLU, 10 KASIM MESAJI

Eklenme Tarihi: 10.11.2018

ONLİNE HABER BÜLTENİ /

ONLİNE HABER BÜLTENİ

Eklenme Tarihi: 08.11.2018

ÜYE BORÇ SORGULAMA / ÜYE BORÇ SORGULAMA

ÜYE BORÇ SORGULAMA

Eklenme Tarihi: 08.11.2018

BORSA YÖNETİMİ AK PARTİ İL BAŞKANINA ZİYARETTE BULUNDU / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hilmi Gül ve Haluk Yağcı'dan oluşan heyet AK PARTİ Sivas İl Başkanı Hakan Aksu ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BORSA YÖNETİMİ AK PARTİ İL BAŞKANINA ZİYARETTE BULUNDU

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

BAŞKENTTE SİVAS GÜNLERİ ETKİNLİĞİNE BORSA STANDINA YOĞUN İLGİ /

BAŞKENTTE SİVAS GÜNLERİ ETKİNLİĞİNE BORSA STANDINA YOĞUN İLGİ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

GÜVENLE ET TÜKETEBİLİRSİNİZ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas’taki etlerin Tarım ve Orman İl Müdürlüğünün kontrolü adına veteriner hekimlerin denetimi altında yapıldığını, tamamıyla kombinalardan çıkmış olan etlerin gönül rahatlığıyla tüketilebileceğini söyledi.

GÜVENLE ET TÜKETEBİLİRSİNİZ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

BAŞKENTTE SİVAS GÜNLERİ AÇILIŞINA TBMM MECLİS BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM KATILDI / Bu yıl 4. kez düzenlenen Başkent’te Sivas Tanıtım Günleri, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım ve Sivaslı bürokratların katılımı ile bugün kapılarını açtı.

BAŞKENTTE SİVAS GÜNLERİ AÇILIŞINA TBMM MECLİS BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM KATILDI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

CHP MİLLETVEKİLİ KARASU'DAN BORSAYA ZİYARET / Cumhuriyet Halk Partisi Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyarette bulundu

CHP MİLLETVEKİLİ KARASU'DAN BORSAYA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

TEK DURAK OFİSİ AÇILIŞ TÖRENİ /  SGK, İŞKUR, KOSGEB ve ORAN tarafından sunulan destek ve teşviklere üyelerin kolayca erişebilmesi amacıyla Sivas Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde TEK DURAK OFİSi açıldı.

TEK DURAK OFİSİ AÇILIŞ TÖRENİ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

AGRO SİVAS 2018 TARIM, HAYVANCILIK VE GIDA FUARI AÇILDI / SİVAS Kongresi'nin 99'uncu yıldönümü etkinlikleri kapsamında 5'incisi düzenlenen 'AGRO Sivas 2018 Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı' ile İlçeler Sergisi'nin açılışı yapıldı.

AGRO SİVAS 2018 TARIM, HAYVANCILIK VE GIDA FUARI AÇILDI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

 BAŞKAN HASTAOĞLU'NDAN '30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

BAŞKAN HASTAOĞLU'NDAN '30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI" MESAJI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ MİLLETVEKİLİ İSMET YILMAZ'LA GÖRÜŞTÜ / Sivas Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas Ziraat Odası'nda Tarım Fuarı Tertip Komitesi Üyeleri ile bir araya geldi.

TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ MİLLETVEKİLİ İSMET YILMAZ'LA GÖRÜŞTÜ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınlayarak, Sivaslıların bayramını kutladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

VALİ GÜL ESER TARIM ÜRÜNLERİ FABRİKASINI  GEZDİ /

VALİ GÜL ESER TARIM ÜRÜNLERİ FABRİKASINI GEZDİ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

MİLLETVEKİLİ SOLUK FUAR ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU /  Sivas Milletvekili Mehmet Habip Soluk Fuar Alanı'nda incelemelerde bulundu.

MİLLETVEKİLİ SOLUK FUAR ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

TAŞ TOPLAMA MAKİNESİ DEVİR TESLİM TÖRENİ / Sivas Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından Tarımsal Verimlilik Arttırma Projesi kapsamında Taş Toplama Makinası ve Katı Gübre Dağıtım Makinası devir teslim töreni düzenlendi.

TAŞ TOPLAMA MAKİNESİ DEVİR TESLİM TÖRENİ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

TOBB VE TÜSİAD'DAN ORTAK AÇIKLAMA /  TOBB ve TÜSİAD’ın gerçekleştirdiği istişareler sonrası ekonomik duruma ilişkin şu görüşler ön plana çıkmıştır:​
“Hükümetin açıkladığı ekonomik programın hedefleri ve alınmakta olan önlemlerin başarısı için iş dünyası azimle destek olmaya kararlıdır.

TOBB VE TÜSİAD'DAN ORTAK AÇIKLAMA

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

BORSA YÖNETİMİNDEN BAKAN YARDIMCILARINA ZİYARET /

BORSA YÖNETİMİNDEN BAKAN YARDIMCILARINA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

VALİ DAVUT GÜL KURBAN PAZARINI GEZDİ / Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi canlı hayvan pazarını ziyaret eden Sivas Valisi Davut Gül hayvan yetiştiricileri ve vatandaşlarla sohbet etti.

VALİ DAVUT GÜL KURBAN PAZARINI GEZDİ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

 AHİLİK HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI / Ahilik Haftası tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ile Sivas Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği'nin işbirliği ile coşkuyla kutlandı.

AHİLİK HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

TOBB İÇ ANADOLU BÖLGESİ ODA BORSA TOPLANTISI /

TOBB İÇ ANADOLU BÖLGESİ ODA BORSA TOPLANTISI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%71)
Hayır  (%29)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 5,29 YTL
EURO 6,03 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.