SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0.85¨1,10 ARPA:0,90¨1.05 YULAF:0,85¨,1.05

 

TÜM HABERLER
Toplam 639 sonuçtan 51 - 75 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
GÜVENLE ET TÜKETEBİLİRSİNİZ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas’taki etlerin Tarım ve Orman İl Müdürlüğünün kontrolü adına veteriner hekimlerin denetimi altında yapıldığını, tamamıyla kombinalardan çıkmış olan etlerin gönül rahatlığıyla tüketilebileceğini söyledi.

GÜVENLE ET TÜKETEBİLİRSİNİZ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

VALİ GÜL’DEN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA VEDA ZİYARETİ / Valiler Kararnamesiyle Gaziantep Valiliğine atanan Sivas Valisi Davut Gül, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.

VALİ GÜL’DEN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA VEDA ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN 29 EKİM MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN 29 EKİM MESAJI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

YÖREX FUARINDA SİVAS STANDINA YOĞUN İLGİ /

YÖREX FUARINDA SİVAS STANDINA YOĞUN İLGİ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

YÖREX FUARI AÇILIŞ TÖRENİ / Antalya Expo Center'da açılan 9. Yöresel Ürünler Fuarına, KKTC ve 72 ilden 485 kurum ve firma katılıyor.

YÖREX FUARI AÇILIŞ TÖRENİ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

 BAŞKAN HASTAOĞLU'NUN 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU'NUN 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

TESVİYECİLER ODASI HİZMET BİNASI NI TÖRENLE AÇILDI / Tesviyeciler ve Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası tarafından satın alınan yeni hizmet binası düzenlenen törenle hizmete açıldı.

TESVİYECİLER ODASI HİZMET BİNASI NI TÖRENLE AÇILDI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU A PARA RÖPORTAJI / Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Turkuvaz Medya bünyesinde kurulan Türkiye'nin ilk ve tek ekonomi kanalı olan A Para'ya röportaj verdi.

BAŞKAN HASTAOĞLU A PARA RÖPORTAJI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

ENFLASYONLA MÜCADELEDE BİZDE VARIZ / ENFLASYONLA MÜCADELEDE BİZDE VARIZ

ENFLASYONLA MÜCADELEDE BİZDE VARIZ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

HİBE BUĞDAY VE ARPA TOHUM DAĞITIM PROGRAMI / Sivas Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Müdürlüğü tarafından Nadas Alanlarının Değerlendirilmesi Kapsamında ilimizde geçen yıl Nohut üretimi yapan çiftçilere hibe olarak 150 ton sertifikalı Buğday ve Arpa tohumu dağıtımı yapıldı.

HİBE BUĞDAY VE ARPA TOHUM DAĞITIM PROGRAMI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

ALAY KOMUTANI TATAROĞLU’NDAN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET / Sivas İl Jandarma Alay Komutanı Jnd. Albay İdris Tataroğlu, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine iade-i ziyarette bulundu

ALAY KOMUTANI TATAROĞLU’NDAN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

 ALÇAK SALDIRIYI LANETLİYORUZ / Batman'ın Gercüş ilçesinde yol yapım çalışmasının güvenliğini sağlayan askeri aracın geçişi sırasında yola tuzaklanan EYP 'nin patlatılması sonucu 7 askerimiz şehit olmuş, 2 askerimiz yaralanmıştır. Sivas Ticaret Borsası olarak insanlık dışı vahşi terör saldırısını şiddetle kınarken, olayda yaralanan askerlerimize acil şifalar, şehitlerimize ise Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyoruz. Milletimizin Başı Sağolsun

ALÇAK SALDIRIYI LANETLİYORUZ

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

KOBİ DESTEK/NEFES KREDİSİ 2018 / Sivas Ticaret Borsası, üyelerine

KOBİ DESTEK/NEFES KREDİSİ 2018

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

SİVAS'TA PATATES HASADI BAŞLADI / İlimiz merkez ilçede bulunan patates tarlasında

SİVAS'TA PATATES HASADI BAŞLADI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

SİVAS VALİLİĞİNE ATANAN SALİH AYHAN, GÖREVİNE BAŞLADI. / Ayhan için Valilik önünde karşılama töreni düzenlendi. İl protokolü, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve çok sayıda vatandaş Ayhan'ı karşılamak için uzun kuyruk oluşturdu. Ayhan, karşılama programına katılanlarla tek tek tokalaştıktan sonra makamında göreve başlama yazısını imzaladı.

SİVAS VALİLİĞİNE ATANAN SALİH AYHAN, GÖREVİNE BAŞLADI.

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

BORSA YÖNETİMİNDEN ALBAY TATAROĞLU'NA ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Borsa Yönetim Kurulu Üyeleri, Sivas Jandarma Alay Komutanı Albay İdris Tataroğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BORSA YÖNETİMİNDEN ALBAY TATAROĞLU'NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

SİVAS TİCARET BORSASI’NDAN ENFLASYONLA MÜCADELE ÇAĞRISI / Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Mücadele Programı’na destek her geçen gün artarken bir destekte Sivas Ticaret Borsası’ndan geldi. Üyelerini enflasyonla mücadele programına destek vermeye çağıran Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu,

SİVAS TİCARET BORSASI’NDAN ENFLASYONLA MÜCADELE ÇAĞRISI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

KARŞIYAKA KÖPRÜSÜ HİZMETE AÇILDI / Sivas Belediyesi tarafından beraberindeki bağlantı yolları ve üst geçit ile entegre edilen 6 şeritli yeni Karşıyaka köprüsü için görkemli bir açılış töreni düzenlendi.

KARŞIYAKA KÖPRÜSÜ HİZMETE AÇILDI

Eklenme Tarihi: 07.11.2018

SEYFEBELİ KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ ÖN TALEP İÇİN İSTENEN BELGELER VE ŞARTLAR / SEYFEBELİ KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ ÖN TALEP İÇİN İSTENEN BELGELER VE ŞARTLAR

SEYFEBELİ KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ ÖN TALEP İÇİN İSTENEN BELGELER VE ŞARTLAR

Eklenme Tarihi: 12.10.2018

TERÖRÜ LANETLİYORUZ / Sivas Ticaret Borsası olarak Şehitlermize Allah'tan rahmet, Astsubayımız Serkan Karakaya'ya, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı dileriz

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN 15 TEMMUZ MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN 15 TEMMUZ MESAJI

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU, TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM’I KUTLADI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na (TBMM) seçilen Binali Yıldırım'ı tebrik etti.

BAŞKAN HASTAOĞLU, TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM’I KUTLADI

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

VALİ GÜL, HUBUBAT ALIM SEZONU AÇILIŞ PROGRAMINA KATILDI / Sivas Valisi Davut Gül, Toptancılar Sitesi'nde bulunan yeni buğday pazarını ziyaret ederek, Sivas Ticaret Borsası tarafından düzenlenen Hububat Alım Sezonu Açılış Programına katıldı.

VALİ GÜL, HUBUBAT ALIM SEZONU AÇILIŞ PROGRAMINA KATILDI

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

Sivas'ta kurbanlık fiyatları açıklandı / SİVAS Ticaret Borsası, kurbanlıkların canlı kilogram fiyatını tosunlarda 22, düvelerde 20, ineklerde 19, dişi koyunlarda 18 ve erkek koyunlarda 20 lira olarak açıkladı.

Sivas'ta kurbanlık fiyatları açıklandı

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU, 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Türk basınında sansürün kaldırılmasının 110'uncu yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU, 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%73)
Hayır  (%27)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 5,29 YTL
EURO 6,03 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.