SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0.85¨1,10 ARPA:0,90¨1.05 YULAF:0,85¨,1.05

 

TÜM HABERLER
Toplam 667 sonuçtan 26 - 50 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU SEÇİMLERİ /

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU SEÇİMLERİ

Eklenme Tarihi: 12.02.2019

SİVAS’IN KENEVİR ÜRETİLEN İLLER ARASINA ALINMASI İÇİN BAŞVURU YAPILDI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sivas’ın Kenevir üretimi yapılan iller arasına alınması için girişimlere başladı.

SİVAS’IN KENEVİR ÜRETİLEN İLLER ARASINA ALINMASI İÇİN BAŞVURU YAPILDI

Eklenme Tarihi: 05.02.2019

BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN SİVAS’A KENEVİR EKİM MÜJDESİ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu gerçekleştirilen toplantıda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’den Kenevir ekimi yapılacak olan iller arasına Sivas’ında alınmasını talep etti.

BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN SİVAS’A KENEVİR EKİM MÜJDESİ

Eklenme Tarihi: 25.01.2019

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÜRGÜP'TEN BORSAYA ZİYARET / Büyük Birlik Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, Sivas Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÜRGÜP'TEN BORSAYA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 25.01.2019

BORSAMIZ PERSONELİ AKREDİTASYON EĞİTİMİ ALDI / TOBB Akreditasyon Temel Eğitimi ve TS EN ISO 9001:2018 Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi TOBB Sosyal Tesislerinde düzenlendi.

BORSAMIZ PERSONELİ AKREDİTASYON EĞİTİMİ ALDI

Eklenme Tarihi: 17.01.2019

IPARD PROJE HAZIRLAMA İŞBİRLİĞİ VE EĞİTİM PROTOKOLÜ' İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ / Tarım ve Orman Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) arasında 'IPARD Proje Hazırlama İşbirliği ve Eğitim Protokolü' imza töreni düzenlendi.

IPARD PROJE HAZIRLAMA İŞBİRLİĞİ VE EĞİTİM PROTOKOLÜ' İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Eklenme Tarihi: 17.01.2019

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN BAŞKAN HASTAOĞLU'NA ZİYARET / Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Zeynel Emre ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu'nu ziyaret etti.

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN BAŞKAN HASTAOĞLU'NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 17.01.2019

BAŞKAN HASTAOĞLU, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı (STB) Abdulkadir Hastaoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Eklenme Tarihi: 17.01.2019

BORSA YÖNETİMİ BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Sivas'ta görev yapan basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya geldi.

BORSA YÖNETİMİ BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Eklenme Tarihi: 17.01.2019

HAYVAN PAZARI YAPIMI İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR /  Doğu Anadolu Bölgesi Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DAP) desteği ile Sivas Valiliği, Sivas İl Özel İdaresi ve Sivas Ticaret Borsası tarafından ilimizde yapılacak olan Hayvan Pazarı için çalışmalar devam ediyor.

HAYVAN PAZARI YAPIMI İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Eklenme Tarihi: 17.01.2019

GÜNEYDOĞU ASYA VE İPEK YOLU TİCARET FIRSATLARI TOPLANTISI SİVAS’TA YAPILDI / Sivas Ticaret ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası ve Er Holding’in katkıları ile “Güneydoğu Asya ve İpek Yolu Ticaret Fırsatları Toplantısı” Sivas’ta düzenlendi.

GÜNEYDOĞU ASYA VE İPEK YOLU TİCARET FIRSATLARI TOPLANTISI SİVAS’TA YAPILDI

Eklenme Tarihi: 17.01.2019

SİVAS'TA 'ORTAK AKIL ÇALIŞTAYI' YAPILDI / Sivas'ta kentin kalkınması ve ülkenin geleceğine katkı yapması amacıyla planlanan

SİVAS'TA 'ORTAK AKIL ÇALIŞTAYI' YAPILDI

Eklenme Tarihi: 26.12.2018

ÜYELERİMİZ İÇİN ÖNEMLİ DUYURU / Sayın Üyemiz;

TOBB tescil sitemi 01.01.2019 tarihiyle değişecek ve yeni tescil programının kullanımına geçilecektir.
Yeni tescil programının kullanımına başlanması ile bu güne kadar yapmış olduğumuz tescil işlemlerinde birtakım farklılıklar oluşmaktadır.

ÜYELERİMİZ İÇİN ÖNEMLİ DUYURU

Eklenme Tarihi: 20.12.2018

TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ SADIKOĞLU, BAŞKAN HASTAOĞLU’NU ZİYARET ETTİ / Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Sivas temasları kapsamında Sivas Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ SADIKOĞLU, BAŞKAN HASTAOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Eklenme Tarihi: 18.12.2018

AK PARTİ SİVAS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BİLGİN’DEN TİCARET BORSASINA ZİYARET / AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Av. Hilmi Bilgin, AK Parti Sivas Merkez İlçe  Başkanı Tarık Eminoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Duman ile birlikte, kurum ziyaretleri kapsamında 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan seçim öncesi  Sivas Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

AK PARTİ SİVAS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BİLGİN’DEN TİCARET BORSASINA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 18.12.2018

ELÜS SATIŞLARI HAKKINDA DUYURU / Toprak Mahsülleri Ofisi'nin Elektronik Ürün Senetli (ELÜS) stoklarının şartlı satış işleminin gerçekleştirilebilmesi amacıyla web tabanlı “ELÜS SATIŞLARI” platformu oluşturulmuştur.

ELÜS SATIŞLARI HAKKINDA DUYURU

Eklenme Tarihi: 13.12.2018

TARIM PLATFORMU ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI / Sivas Tarım Platformu 2018 yılı son toplantısı Sivas Valisi Salih Ayhan’ın katılımı ile yapıldı.

TARIM PLATFORMU ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI

Eklenme Tarihi: 12.12.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN KAYSERİ ŞEKERE ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ve Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer’i makamında ziyaret etti.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN KAYSERİ ŞEKERE ZİYARET

Eklenme Tarihi: 11.12.2018

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ER’DEN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA  ZİYARET / 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Belediye Başkan Adayı Memet Er, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ER’DEN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 05.12.2018

BASIN KURULUŞU TEMSİLCİLERİNDEN BAŞKAN HASTAOĞLU'NA ZİYARET / Basın İlan Kurumu Sivas Şube Müdürü Sabri Karakaya ve yerel basın kuruluşu temsilcileri Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

BASIN KURULUŞU TEMSİLCİLERİNDEN BAŞKAN HASTAOĞLU'NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 05.12.2018

03-31 ARALIK 2018 HUBUBAT SATIŞI / Toprak Mahsülleri Ofisi tarafından Ekli listelerde yer alan hububat stokları aşağıda belirtilen esaslar ve ekte yer alan fiyatlar dahilinde 03-31Aralık 2018 tarihleri arasında satışa açılmıştır.

03-31 ARALIK 2018 HUBUBAT SATIŞI

Eklenme Tarihi: 04.12.2018

7020 sayılı Kanun Kapsamında Borçların Yapılandırılması / 27.05.2017 tarihli ve 30078 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda ve Bir Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunun 7’inci maddesi ile 6183 sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanuna vergiye uyumlu mükelleflerin borçlarının tecili amacıyla 48/A maddesi eklenmiştir. Bu düzenleme ile vergisel yükümlülüklerini süresinde yerine getirmiş ancak öngörülemeyen nedenlerle son bir yıl içinde borçlarını ödeyememiş vergi mükelleflerinin 6183 sayılı Kanunun 48’inci maddesinde düzenlenmiş olan tecil müessesine göre daha uygun şartlarda borçlarını taksitlendirerek ödeyebilmelerine imkân sağlanması amaçlanmıştır.

7020 sayılı Kanun Kapsamında Borçların Yapılandırılması

Eklenme Tarihi: 28.11.2018

SİVAS TİCARET BORSASI İLE GÜLTEPE HASTANESİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI. / Sivas Ticaret Borsası İle Gültepe Hastanesi arasında sağlık hizmetleri indirim protokolü imzalandı. Sivas Ticaret Borsası toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Hastane Koordinatörü İlkay Demirkol ve kurum yöneticileri katıldı.

SİVAS TİCARET BORSASI İLE GÜLTEPE HASTANESİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Eklenme Tarihi: 23.11.2018

REEL SEKTÖR VE FİNANS SEKTÖRÜ KAYSERİ’DE BULUŞTU / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) & Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Reel Sektör & Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı Kayseri’de yapıldı.​

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Üyeleri ile İç Anadolu Bölgesi Oda/Borsa Yöneticileri ortak toplantı düzenledi. Kayseri Ticaret Odası Hizmet Binasında düzenlenen toplantı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile TBB Başkanı Hüseyin Aydın Başkanlığında, TBB Yönetim Kurulu Üyeleri, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, Sivas Oda/Borsa Yönetim Kurulu Üyeleri ve İç Anadolu Bölgesi Oda ve Borsa Yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti.

REEL SEKTÖR VE FİNANS SEKTÖRÜ KAYSERİ’DE BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 22.11.2018

İşyeri Tehlike Sınıfına Yapılacak İtirazlar Hakkında Duyuru / İşyeri Tehlike Sınıfına Yapılacak İtirazlar Hakkında Duyuru

İşyeri Tehlike Sınıfına Yapılacak İtirazlar Hakkında Duyuru

Eklenme Tarihi: 20.11.2018

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%71)
Hayır  (%29)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 5,29 YTL
EURO 6,03 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.