SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:1,150¨1,60 ARPA:1,30¨1,60 YULAF:1,35

 

TÜM HABERLER
Toplam 720 sonuçtan 1 - 25 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
ELÜS VE İTHAL ÜRÜN SATIŞ DUYURUSU / Toprak Mahsülleri Ofisi tarafından buğday, arpa ve mısır satışı yapılacaktır.

ELÜS VE İTHAL ÜRÜN SATIŞ DUYURUSU

Eklenme Tarihi: 09.01.2020

BAŞKAN HASTAOĞLU, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Hastaoğlu,

BAŞKAN HASTAOĞLU, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Eklenme Tarihi: 09.01.2020

HUBUBAT VE BAKLİYAT SATIŞI DUYURUSU / TMO tarafından ekli listelerde yer alan hububat stokları belirtilen esaslar ve ekte yer alan fiyatlar dahilinde 01-31 Ocak 2020 tarihleri arasında satışa açılmıştır.

HUBUBAT VE BAKLİYAT SATIŞI DUYURUSU

Eklenme Tarihi: 03.01.2020

BAŞKAN HASTAOĞLU, YENİ YIL KUTLAMA MESAJI / Sivas Ticaret  Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Vergi Komisyonu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, “Acı ve tatlı hatıralarıyla 2019 yılını geride bırakıyor, umudumuzu ve heyecanımızı diri tutarak yeni bir yıla giriyoruz” dedi.

BAŞKAN HASTAOĞLU, YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

Eklenme Tarihi: 31.12.2019

SİVAS DEFTERDARLIĞI’NDAN BORSAYA E-ARŞİV VE E-FATURA BİLGİLENDİRME ZİYARETİ / Sivas’ta 19 Ekim 2019 tarih ve 30923 sayılı resmi gazete yayımlanan 509 Seri Nolu Vergi Usul Kanunu’nun genel tebliği ile yapılan değişikler ve yenilikler hakkında Sivas Defterdarlığı tarafından Ticaret Borsası, Ticaret Odası, Meslek Odaları ve Sivil Toplum Kuruluşlarına bilgilendirme ziyaretleri devam ediyor.

Sivas Defterdarı Mustafa Yumuşak, Site Vergi Dairesi Müdürü İsmet Karagöz, Kale Vergi Dairesi Müdürü Durmuş Ali Darıcı ve Gelir Müdürü Salih Özcandar, TOBB Vergi Komisyonu Başkanı ve Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ile Yönetim Kurulu Üyelerine 509 Seri Nolu Vergi Usul Kanunu’nda yapılan değişiklikler ve yeniliklere dair bilgilendirmede bulundu.

SİVAS DEFTERDARLIĞI’NDAN BORSAYA E-ARŞİV VE E-FATURA BİLGİLENDİRME ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 23.12.2019

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN TARAFTARA OTOBÜS DESTEĞİ / Sivas’ın Süper lig’de olan tek profesyonel takımı için destekler giderek artarken, bir destek de Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’dan geldi.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN TARAFTARA OTOBÜS DESTEĞİ

Eklenme Tarihi: 20.12.2019

SİVAS TB DEN YOZGAT’A KARDEŞ BORSA ZİYARETİ  / Sivas Ticaret Borsası yöneticileri kardeş borsa Yozgat Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek ortak toplantı düzenledi.
Yapılan ziyarette bir açıklama yapan Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Yozgat Ticaret Borsası ile bir kardeşlik köprümüz oluştu, bu köprünün daha da perçinlenmesi için Yozgat Ticaret Borsamızı ziyaret etmekteyiz.” dedi.

SİVAS TB DEN YOZGAT’A KARDEŞ BORSA ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 12.12.2019

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU, BAŞKAN HASTAOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Hastaoğlu ve Sivas Ticaret Borsası Muhasip Üyesi Tahsin Gülbahar’ı makamında kabul etti.​

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU, BAŞKAN HASTAOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

Eklenme Tarihi: 11.12.2019

BAŞKAN HASTAOĞLU, TÜRİB ARACILIK SİSTEMİ İSTİŞARE TOPLANTISI’NA KATILDI. / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafında düzenlenen Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) Aracılık Sistemi İstişare Toplantısına katıldı.

BAŞKAN HASTAOĞLU, TÜRİB ARACILIK SİSTEMİ İSTİŞARE TOPLANTISI’NA KATILDI.

Eklenme Tarihi: 11.12.2019

2020 - 2023 YILI STRATEJİK PLAN BORSA MECLİSİNDE ONAYLANDI / Sivas Ticaret Borsası Meclis Üyeleri 2019 yılının son Meclis Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Meclis Başkanı İhsan Aksoy Başkanlığında gerçekleştirilen Meclis Toplantısı’nda Sivas Ticaret Borsası’nın gelecek 4 yılına yön verecek olan 2020-2023 yılı Stratejik Planı onaylandı.

2020 - 2023 YILI STRATEJİK PLAN BORSA MECLİSİNDE ONAYLANDI

Eklenme Tarihi: 05.12.2019

HUBUBAT VE BAKLİYAT SATIŞI / TMO tarafından Ekli listelerde yer alan hububat stokları aşağıda belirtilen esaslar ve ekte yer alan fiyatlar dâhilinde 01-31 Aralık 2019 tarihleri arasında satışa açılmıştır.

HUBUBAT VE BAKLİYAT SATIŞI

Eklenme Tarihi: 02.12.2019

BAŞKAN HASTAOĞLU ESKİŞEHİR TİCARET BORSASI'NI ZİYARET ETTİ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan'ı ziyaret etti. Başkan Hastaoğlu, Eskişehir Ticaret Borsası Elektronik Satış Salonu'nda incelemelerde bulundu.

BAŞKAN HASTAOĞLU ESKİŞEHİR TİCARET BORSASI'NI ZİYARET ETTİ

Eklenme Tarihi: 29.11.2019

TARIM KREDİ KOOPERATİFİ SİVAS BÖLGE MÜDÜRÜ ALTUNOK’DAN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET / Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Müdürü Mustafa Altunok, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’na iade-i ziyarette bulundu. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Abdulkadir Hastaoğlu, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çalışmalarını yakından takip ettiğini, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çiftçiler için çok önemli bir kurum olduğunu ifade etti.

TARIM KREDİ KOOPERATİFİ SİVAS BÖLGE MÜDÜRÜ ALTUNOK’DAN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 28.11.2019

BAŞKAN HASTAOĞLU, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI / TOBB Vergi Komisyonu Başkanı ve Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Abdulkadir Hastaoğlu, Cumhuriyet’in ilanının 96’ıncı yıldönümü nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada “Kanla, canla kurulan ve Cumhuriyet ile taçlandırılan bu ülkeye yapılabilecek en büyük hizmet, çok çalışmak ve yeni eserler kazandırmaktır” dedi.

BAŞKAN HASTAOĞLU, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Eklenme Tarihi: 28.10.2019

SİVAS STK’LARINDAN BARIŞ PINARINA ORTAK DESTEK AÇIKLAMASI / Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyindeki bölgelere düzenlediği Barış Pınarı Harekatı’na destek vermek için ilimizde yer alan Oda/Borsa ve sivil toplum kuruluşları ortak bir bildiri yayınladı.

SİVAS STK’LARINDAN BARIŞ PINARINA ORTAK DESTEK AÇIKLAMASI

Eklenme Tarihi: 16.10.2019

SİVAS VE YOZGAT ARASINDA KARDEŞ BORSA’ PROTOKOLÜ İMZALANDI / 
Sivas Ticaret Borsası ve Yozgat Ticaret Borsası arasında, ikili iş birliğini artırmak, ortak proje ve faaliyetlerde bulunmak amacıyla “Kardeş Borsa Protokolü” imzalandı.
Yozgat Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erkekli, Meclis Başkanı Medeni Akyol, Yönetim Kurulu Üyeleri, Yozgat Odalar ve Borsalar Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kara ve Genel Sekreter Nazif Gençarslan’dan oluşan heyet, Sivas Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreter Sema Görcün tarafından karşılanan Yozgat Ticaret Borsası temsilcilerine Sivas ekonomisi ve Borsanın projeleri hakkında bilgiler verildi.

SİVAS VE YOZGAT ARASINDA KARDEŞ BORSA’ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Eklenme Tarihi: 15.10.2019

STB YÖNETİMİNDEN TARIM KREDİ KOOPERATİFİ BÖLGE MÜDÜRÜ ALTUNOK’A ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Müdürü Mustafa Altunok’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Abdulkadir Hastaoğlu, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çalışmalarını yakından takip ettiğini, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çiftçiler için çok önemli bir kurum olduğunu ifade etti.

STB YÖNETİMİNDEN TARIM KREDİ KOOPERATİFİ BÖLGE MÜDÜRÜ ALTUNOK’A ZİYARET

Eklenme Tarihi: 10.10.2019

SORGUN TSO’DAN SİVAS TB’YE ZİYARET / Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan ve beraberindeki heyet bölgesel ekonomik iş birliği ve kıyaslama çalışması yapmak üzere Sivas’a geldi.

SORGUN TSO’DAN SİVAS TB’YE ZİYARET

Eklenme Tarihi: 10.10.2019

CUMHURİYET BAŞSAVCISI UĞURLU’DAN BORSAYA ZİYARET / Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’na iade-i ziyarette bulundu.

CUMHURİYET BAŞSAVCISI UĞURLU’DAN BORSAYA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 10.10.2019

SİLAJLIK MISIR TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ / Sivas Ticaret Borsası Başkan Vekili Hilmi Gül, Sivas Valisi Salih Ayhan ile birlikte ilimizde tarımsal ürün çeşitliliğini artırmak için başlatılan çalışmalar kapsamında 'Silajlık Mısır Tarla Günü Etkinliği'ne katıldı.

SİLAJLIK MISIR TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Eklenme Tarihi: 23.09.2019

TOBB BAŞKAN YARDIMCISI BÜYÜKSİMİTCİ’DEN SİVAS BORSAYA ZİYARET / TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Sivas Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

TOBB BAŞKAN YARDIMCISI BÜYÜKSİMİTCİ’DEN SİVAS BORSAYA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 23.09.2019

TOBB'DAN MECLİS ÜYELERİNE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ / Sivas Ticaret Borsası Meclis üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 20-22 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlene

TOBB'DAN MECLİS ÜYELERİNE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Eklenme Tarihi: 23.09.2019

6. SİVAS TARIM, HAYVANCILIK VE GIDA FUARI AÇILDI / Sivas'ta, 4 Eylül Sivas Kongresi'nin 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen 6. Sivas Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı açıldı. Tarım Fuarı açılışına katılan Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz, Semiha Ekinci, Ulaş Karasu, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve il Protokol Üyeleri Sivas Ticaret Borsası tarafından açılan standı ziyaret etti.

6. SİVAS TARIM, HAYVANCILIK VE GIDA FUARI AÇILDI

Eklenme Tarihi: 11.09.2019

BAKAN BEKİR PAKDEMİRLİ İLİMİZDE DÜZENLENEN ORTA ANADOLU EKONOMİK FORUMU’NA KATILDI / Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde Sivas Kongresi'nin 100. yılı etkinlikleri kapsamında Orta Anadolu Ekonomi Forumu düzenlendi. Orta Anadolu Ekonomi Forumu'nun açılış gününde yapılan oturuma Tarım ve Orman Bakanı Sayın Bekir PAKDEMİRLİ'de katıldı.

BAKAN BEKİR PAKDEMİRLİ İLİMİZDE DÜZENLENEN ORTA ANADOLU EKONOMİK FORUMU’NA KATILDI

Eklenme Tarihi: 11.09.2019

13. ETAP TARIMA DAYALI YATIRIMLARIN DESTEKLENMESİ TEBLİĞİ VE UYGULAMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ / Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında 13. Etap Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi; İl Müdürü Seyit YILDIZ, Ziraat Odası Başkanı Hacı ÇETİNDAĞ, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir HASTAOĞLU ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katılımı ile gerçekleşti.

13. ETAP TARIMA DAYALI YATIRIMLARIN DESTEKLENMESİ TEBLİĞİ VE UYGULAMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Eklenme Tarihi: 11.09.2019

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%69)
Hayır  (%31)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 5,29 YTL
EURO 6,03 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

TURİB ELÜS PİYASA HAREKETLERİ

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.