SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0,83 ARPA:0,80 YULAF:0,75

 

TÜM HABERLER
Toplam 488 sonuçtan 1 - 25 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
STB HEYETİNDEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ VE POMEM MÜDÜRÜNE ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri  İçişleri Bakanlığının son Emniyet Müdürleri Kararnamesi doğrultusunda Sivas’a İl Emniyet Müdürü olarak atanan Kenan Aydoğan ve Sivas Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Kadir Yırtar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

STB HEYETİNDEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ VE POMEM MÜDÜRÜNE ZİYARET

Eklenme Tarihi: 10.10.2017

ODA/BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI TOBB’DA YAPILDI / Oda/Borsa İstişare Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

ODA/BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI TOBB’DA YAPILDI

Eklenme Tarihi: 10.10.2017

BORSA PERSONELİ ISO 9001-2015 EĞİTİMİ’NE KATILDI. / Sivas Ticaret Borsası (STB) tarafından düzenlenen ‘ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi ve Risk Yönetimi Eğitimi’ tamamlandı.

BORSA PERSONELİ ISO 9001-2015 EĞİTİMİ’NE KATILDI.

Eklenme Tarihi: 10.10.2017

 BAŞKAN HASTAOĞLU ÜYE ZİYARETLERİNE BAŞLADI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 1 Ekim Pazar günü 09.00-17.00 saatleri arasında borsa merkez binada yapılacak olan organ seçimleri öncesi  borsa üyelerini ziyaret etti.

BAŞKAN HASTAOĞLU ÜYE ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Eklenme Tarihi: 15.09.2017

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU, SİVAS TİCARET BORSASININ 25. YIL ETKİNLİKLERİNE KATILDI / TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Sivas Ticaret Borsası’nın 25’inci kuruluş yıl dönümü etkinliğine katıldı.

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU, SİVAS TİCARET BORSASININ 25. YIL ETKİNLİKLERİNE KATILDI

Eklenme Tarihi: 15.09.2017

SİVAS TARIM PLATFORMU AĞUSTOS AYI TOPLANTISI YAPILDI. / Sivas Tarım Platformu Ağustos ayı toplantısı Ticaret Borsası ev sahipliğinde yapıldı.

SİVAS TARIM PLATFORMU AĞUSTOS AYI TOPLANTISI YAPILDI.

Eklenme Tarihi: 22.08.2017

MİLLETVEKİLİ SOLUK VE BAŞKAN HASTAOĞLU ŞARKIŞLA KURBAN PAZARINI GEZDİ / AK Parti Sivas Milletvekili Mehmet Habip Soluk, Şarkışla'da her cumartesi kurulan Türkiye'nin en büyük canlı hayvan pazarını gezdi.
Milletvekili Soluk, Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Başkan Yardımcısı Hilmi Gül ve Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Nuri Beyazıt ile birlikte pazar alanını gezerek besicilerin taleplerini dinledi.

MİLLETVEKİLİ SOLUK VE BAŞKAN HASTAOĞLU ŞARKIŞLA KURBAN PAZARINI GEZDİ

Eklenme Tarihi: 14.08.2017

BORSA ÜYELERİNE HİBE DESTEKLERİ EĞİTİMİ VERİLDİ. / Sivas Ticaret Borsası (STB) üyelerine tarım ve hayvancılık destekleri konulu eğitim verildi.

BORSA ÜYELERİNE HİBE DESTEKLERİ EĞİTİMİ VERİLDİ.

Eklenme Tarihi: 09.08.2017

SİVAS TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ VALİ GÜL ZİYARETİ / 24-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında Sivas Fuar Alanı’nda bu sene 4’ncüsü düzenlenecek olan Tarım ve Hayvancılık Fuarı hazırlık çalışmaları kapsamında oluşturulan heyet Sivas Valisi Davut Gül’ü makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

SİVAS TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ VALİ GÜL ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 27.07.2017

BAKAN FAKIBABA’YA KURBAN KONUSUNDA İLK DESTEK SİVAS’TAN / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Sivas’taki kurbanlıkların durumu ve fiyatları hakkında basın mensuplarına açıklama yaptı.

BAKAN FAKIBABA’YA KURBAN KONUSUNDA İLK DESTEK SİVAS’TAN

Eklenme Tarihi: 25.07.2017

BAŞKAN HASTAOĞLU 24 TEMMUZ GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU 24 TEMMUZ GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Eklenme Tarihi: 24.07.2017

SİVAS TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ ÜYELERİNDEN KAYSERİ ŞEKER FABRİKASINA ZİYARET. / Sivas Tarım Fuarı Tertip Komitesi Üyeleri, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay'ı ziyaret etti.

SİVAS TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ ÜYELERİNDEN KAYSERİ ŞEKER FABRİKASINA ZİYARET.

Eklenme Tarihi: 20.07.2017

SİVAS TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ BAKAN YILMAZ VE MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ. / 4. Sivas Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı hazırlık çalışmaları kapsamında oluşturulan heyet Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Milletvekilleri Mehmet Habip Soluk, Hilmi Bilgin ve Selim Dursun’u makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

SİVAS TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ BAKAN YILMAZ VE MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ.

Eklenme Tarihi: 20.07.2017

STB BAŞKANI HASTAOĞLU’NDAN 15 TEMMUZ MESAJI / TOBB Vergi Komisyonu ve Sivas Ticaret Borsası Başkanı (STB) Abdulkadir Hastaoğlu, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 1’inci yıldönümünde darbeyi lanetledi.  Başkan Hastaoğlu, 15 Temmuz’un Türk Milleti olarak birlik ve beraberliğin öneminin hatırlandığı bir milat olduğunu belirtti.

STB BAŞKANI HASTAOĞLU’NDAN 15 TEMMUZ MESAJI

Eklenme Tarihi: 14.07.2017

SİVAS ESNAF ODALARI BİRLİĞİNDEN 15 TEMMUZ SERGİSİ / Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından FETÖ’nün darbe girişimi sırası ve sonrasında yaşananların yer aldığı serginin açılışı yapıldı.

SİVAS ESNAF ODALARI BİRLİĞİNDEN 15 TEMMUZ SERGİSİ

Eklenme Tarihi: 14.07.2017

GÜCÜMÜZ MİLLİ İRADE, HEDEFİMİZ BÜYÜK TÜRKİYE / GÜCÜMÜZ MİLLİ İRADE, HEDEFİMİZ BÜYÜK TÜRKİYE

“15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü” nedeniyle Başkanlar Kurulu tarafından ortak bir basın toplantısı düzenlendi. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen toplantıya Başkanlar Kurulunda yer alan Sivas Ticaret Borsası  Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’da katıldı.

GÜCÜMÜZ MİLLİ İRADE, HEDEFİMİZ BÜYÜK TÜRKİYE

Eklenme Tarihi: 13.07.2017

BORSA YÖNETİMİ YILDIZELİ’NDEKİ ÜYELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ. / Sivas Ticaret Borsası yöneticileri, Yıldızeli ilçesindeki üyeleri ile iftar programında bir araya geldi.

BORSA YÖNETİMİ YILDIZELİ’NDEKİ ÜYELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ.

Eklenme Tarihi: 20.06.2017

BORSA YÖNECİLERİ KELKİT VADİSİNDEKİ ÜYELERLE İFTARDA BULUŞTU / Sivas Ticaret Borsası yöneticileri Ramazan ayı dolayısı ile iftarı Kelkit vadisinde bulunan üyeleri ile birlikte yaptı.

BORSA YÖNECİLERİ KELKİT VADİSİNDEKİ ÜYELERLE İFTARDA BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 20.06.2017

BORSA YÖNETİCİLERİ GÜRÜN İLÇESİNDE İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ. / Sivas Ticaret Borsası Yöneticileri ve Gürün ilçesindeki borsa üyeleri iftar programında bir araya geldi.

BORSA YÖNETİCİLERİ GÜRÜN İLÇESİNDE İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ.

Eklenme Tarihi: 20.06.2017

BORSA YÖNETİMİNDEN ALTINYAYLA’DA ÜYELERİNE İFTAR / Sivas Ticaret Borsası tarafından Ramazan ayında her yıl düzenlenen iftar yemeğinde, bu yılda borsa yöneticileri Altınyayla ilçesinde faaliyet gösteren üyeleriyle bir araya geldi.

BORSA YÖNETİMİNDEN ALTINYAYLA’DA ÜYELERİNE İFTAR

Eklenme Tarihi: 20.06.2017

BORSA GEMEREK İLÇESİNDE İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ / Sivas Ticaret Borsası (STB) yöneticileri, Gemerek ilçesindeki üyeleri ve ilçe protokolü ile iftar programında bir araya geldi.

BORSA GEMEREK İLÇESİNDE İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ

Eklenme Tarihi: 20.06.2017

SİVAS TİCARET BORSASI KANGAL İLÇESİNDEKİ ÜYELERİNİ İFTARDA BULUŞTURDU. / Sivas Ticaret Borsası'nın (STB) Kangal ilçesinde gerçekleştirilen geleneksel iftar programına, Sivas Ticaret Borsası Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Borsa Meclis Üyeleri ve Kangal ilçesinde bulunan borsa üyeleri katıldı.

SİVAS TİCARET BORSASI KANGAL İLÇESİNDEKİ ÜYELERİNİ İFTARDA BULUŞTURDU.

Eklenme Tarihi: 20.06.2017

BAŞKAN HASTAOĞLU`NDAN KADİR GECESİ MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu,  bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU`NDAN KADİR GECESİ MESAJI

Eklenme Tarihi: 20.06.2017

BORSA ZARA İLÇESİNDEKİ ÜYELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ / Birlik ve beraberliklerin pekiştiği mübarek ramazan ayı münasebeti ile Sivas Ticaret Borsası’nın geleneksel olarak düzenlemekte oldukları iftar yemeklerinin sonuncusu Zara ilçesinde yapıldı.

BORSA ZARA İLÇESİNDEKİ ÜYELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Eklenme Tarihi: 20.06.2017

BORSA YÖNETİCİLERİ ŞARKIŞLA'DAKİ ÜYELERLE İFTARDA BULUŞTU / Sivas Ticaret Borsası yöneticileri ile Şarkışla İlçesinde bulunan borsa üyeleri iftar programında bir araya geldi.

BORSA YÖNETİCİLERİ ŞARKIŞLA'DAKİ ÜYELERLE İFTARDA BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 09.06.2017

KOBİ BİLGİ SİTESİ ANKETİ
KOBİ Bilgi sitesi beklenti anketi
YOZGAT ET KOMBİNASI ET SATIŞ İLANI
Et ve Süt Kurumu Yozgat Et Kombinası Müdürlüğü Et Satış İlanı
T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Rekabetçi Sektörler Programı Proje Çağrısı
Yeni dönem proje teklif çağrısı 6 Nisan 2017 itibariyle başlamıştır. Çağrı başvuruları 9 Haziran 2017 saat 17:00'a kadar kabul edilecektir.
SİVAS TB´DEN ELEKTRONİK BELGE HİZMETİ
SAYIN ÜYEMİZ Elektronik Belge Dağıtım Sistemi,Borsamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakik
TMO Mısır Satışı
ODA, BORSA ve BİRLİK AiDATLARINDA YENİDEN YAPILANDIRMA AF DUYURUSU
SON BAŞVURU 30 Haziran 2017 (Süre uzatımı yok) 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda ve Bir Kanun Hükmünde Karar
ESK Sakatat, Deri ve Yan Ürünler İhalesi
22.08.2017 YOZGAT ET KOMBİNASI DERİ VE SAKATAT İHALESİ
TMO İTHAL ARPA SATIŞI
TMO'dan Borsamıza gönderilen yazıda; ithal edilen 60.000 ton arpa için 780 TL/Ton (KDV hariç, maniplasyon dahil ) fiyatla sadece kullanıcılarına(besi
TMO HUBUBAT SATIŞI 11-31 EKİM 2017
TMO 11-31 EKİM TARİHLERİ ARASINDA UYGULANACAK OLAN BUĞDAY SATIŞ FİYATLARI

Tüm Duyurular
E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%70)
Hayır  (%30)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 3,55 YTL
EURO 4,19 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.