SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0.85¨1,10 ARPA:0,90¨1.05 YULAF:0,85¨,1.05

 

TÜM HABERLER
Toplam 674 sonuçtan 1 - 25 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
SİVAS TİCARET BORSASI İLÇE İFTARLARINA DEVAM EDİYOR / Sivas Ticaret Borsası’nın Ramazan ayında düzenlediği iftar programı etkinliği, Altınyayla ve Kangal İlçesindeki borsa üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

SİVAS TİCARET BORSASI İLÇE İFTARLARINA DEVAM EDİYOR

Eklenme Tarihi: 20.05.2019

BORSA YÖNETİCİLERİ ŞARKIŞLA VE GEMEREK İLÇESİNDEKİ ÜYELERLE İFTARDA BULUŞTU / Sivas Ticaret Borsası yöneticileri ile Şarkışla ve Gemerek ilçesinde bulunan borsa üyeleri iftar programında bir araya geldi.

BORSA YÖNETİCİLERİ ŞARKIŞLA VE GEMEREK İLÇESİNDEKİ ÜYELERLE İFTARDA BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 20.05.2019

KELKİT VADİSİNDEKİ BORSA ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU / Sivas Ticaret Borsası üyeleri, Suşehri ilçesinde düzenlenen iftarda bir araya geldi. Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet ile Kelkit Vadisindeki borsa üyeleri ilçe merkezinde bulunan bir tesiste düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

KELKİT VADİSİNDEKİ BORSA ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 16.05.2019

SİVAS TİCARET BORSASI ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU / Sivas Ticaret Borsası üyeleri, Yıldızeli ve Gürün ilçesinde düzenlenen iftar programında buluştu. Gürün Kaymakamı Reşit Özer Özdemir, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri borsa üyeleri ile iftarda bir araya geldi

SİVAS TİCARET BORSASI ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 16.05.2019

BORSA YÖNETİMİNDEN BAŞKAN YARDIMCILARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ / Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sivas Belediye Başkan Yardımcıları Necmettin Yılmaz, Kayhan Işık, Bekir Sıtkı Eminoğlu, Levent Olgun, Ahmet Duman ve Özbelsan A.Ş Genel Müdürü Ahmet Kuzu’yu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

BORSA YÖNETİMİNDEN BAŞKAN YARDIMCILARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 08.05.2019

BAŞKAN HASTAOĞLU VERGİ KOMİSYONU RAPORUNU AÇIKLADI / Sivas Ticaret Borsası (STB) Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, TOBB delegeleri Erdal Arslan, Engin Ekşioğlu ve Genel Sekreter Sema Görcün Ankara’da düzenlenen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 75. Genel Kurulu’na katıldı.

BAŞKAN HASTAOĞLU VERGİ KOMİSYONU RAPORUNU AÇIKLADI

Eklenme Tarihi: 03.05.2019

BAŞKAN HASTAOĞLU’NA HİZMET ŞEREF PLAKETİ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 75. Genel Kurulu dolayısıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, oda-borsa başkanları ve delegeler Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular. Anıtkabir ziyaretinin ardından TOBB Birlik Merkezi’nde Hizmet Şeref Belgesi ve Plaketleri ile Proje Ödülleri Töreni gerçekleştirildi.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NA HİZMET ŞEREF PLAKETİ

Eklenme Tarihi: 03.05.2019

TİCARET BORSASI HEYETİNDEN BELEDİYE BAŞKANI BİLGİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ / Sivas Ticaret Borsası Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimi sonrasında Sivas Belediye Başkanlığına seçilen Avukat Hilmi Bilgin’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

TİCARET BORSASI HEYETİNDEN BELEDİYE BAŞKANI BİLGİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 10.04.2019

SİVAS VALİSİ AYHAN, SİVAS TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ / Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile fikir alışverişinde bulundu.

SİVAS VALİSİ AYHAN, SİVAS TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ

Eklenme Tarihi: 09.04.2019

BAŞKAN HASTAOĞLU TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 174. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI / Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174’ncü. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Türk Polis Teşkilatının bilgi birikimi ve tecrübesiyle, ülkenin huzur ve güvenliğinin teminatı olduğunu vurguladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 174. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Eklenme Tarihi: 08.04.2019

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU HAKKINDA / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden gönderilen 25.03.2019 tarih ve 34221550-641.03.01-3102 sayılı yazıda (İlgi: Kişisel Verileri Koruma Kurumu – 18/02/2019 tarih ve 47834593-110.02-3928 sayılı yazı) belirtildiği üzere;

07.04.2016 tarih ve 29677 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 668 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde Türkiye’de kişisel veri işlemekte olan tüm gerçek ve tüzel kişiler için bazı yükümlülükler getirilmiştir.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU HAKKINDA

Eklenme Tarihi: 02.04.2019

SİVAS TB’DE İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI / Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının öncülüğünde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) desteği ile “Burası Türkiye, Burada İş var” sloganıyla başlatılan “İstihdam Seferberliği 2019” tanıtımı ve istihdam teşvikleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı Sivas Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda yapıldı.

SİVAS TB’DE İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Eklenme Tarihi: 27.03.2019

1’NCİ SİVAS BUĞDAY ÇALIŞTAYI SONA ERDİ / Sivas'ta

1’NCİ SİVAS BUĞDAY ÇALIŞTAYI SONA ERDİ

Eklenme Tarihi: 26.03.2019

SİVAS’TA BUĞDAYIN GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI / Sivas'ta

SİVAS’TA BUĞDAYIN GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI

Eklenme Tarihi: 26.03.2019

KOSGEB İşletme Geliştirme Destek Programı Yurt Dışı İş Gezisi Destekleri / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği; KOBİ’lerimizin yurtdışı pazarlara açılmalarını sağlayabilmeleri, bu çerçevede yurt dışı iş gezilerini yaygınlaştırarak bu gezileri daha nitelikli hale getirip ihracat kapasitelerini artırabilmeleri adına KOSGEB’le yeni bir destek modeli konusunda işbirliği gerçekleştirmiştir.

KOSGEB İşletme Geliştirme Destek Programı Yurt Dışı İş Gezisi Destekleri

Eklenme Tarihi: 22.03.2019

HAYVANCILIK GÜÇ KAZANACAK / Vali Salih Ayhan, “Üreten Çiftçi, Gelişen Sivas” sloganıyla hayata geçirilecek olan Ot Borsası ve Hayvan Pazarı Projesi´nin uygulanabileceği Demir Çelik Fabrikası kavşağı karşısındaki arazide incelemelerde bulundu.

HAYVANCILIK GÜÇ KAZANACAK

Eklenme Tarihi: 15.03.2019

TARIM PLATFORMU MART AYI TOPLANTISI SİVAS VALİSİ SALİH AYHAN’IN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI / Sivas Tarım Platformu Mart Ayı toplantısı İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonu'nda; Sivas Valisi Salih AYHAN başkanlığında, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Nebi KAYA, Vali Yardımcısı Yeliz YILDIZHAN Tarım ve Orman il Müdürü Seyit YILDIZ. Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve komisyon üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

TARIM PLATFORMU MART AYI TOPLANTISI SİVAS VALİSİ SALİH AYHAN’IN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

Eklenme Tarihi: 14.03.2019

SİVAS TİCARET BORSASI’NDAN İSTİHDAMA TAM DESTEK / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısının ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından başlatılan

SİVAS TİCARET BORSASI’NDAN İSTİHDAMA TAM DESTEK

Eklenme Tarihi: 13.03.2019

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 DESTEK VE TEŞVİKLERİ / “İstihdam Seferberliği 2019 kapsamında iş dünyamıza, girişimcilerimize 8 farklı teşvik sunuluyor. Nisan ayı sonuna kadar sağlanacak her ilave istihdam için 3 ay boyunca ücret, sigorta primleri ve vergisi devlet tarafından karşılanacaktır. 2.021 TL ücret ve 1.113 TL sigorta ve vergiler olmak üzere 3.134 TL’yi devletimiz karşılamış olacak. İşveren cebinden sıfır maliyetle yeni bir işsiz kardeşimizi işe almış olacak.  Devamındaki 9 ay boyunca da devletimiz sigorta primlerini ve vergileri ödemeye devam edecek. Yani aylık 1.113 TL’yi devletimiz karşılayacak. Biz işverenler olarak sadece çalıştırdığımız kardeşimize ücretini ödeyeceğiz.  İş alınacak kişi kadın, genç ve engelli ise 9 aylık süre 15 aya kadar uzamış olacak. Yine imalat sanayi ve bilişim sektöründe aylık 1.113 TL olan prim ve vergi teşviki 2.712 TL olarak verilecek.”

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 DESTEK VE TEŞVİKLERİ

Eklenme Tarihi: 12.03.2019

BORSA PERSONELİ TEŞEKKÜR BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ / Sivas Ticaret Borsası,  Akreditasyon belge yenileme denetimini başarıyla geçen borsa personelini teşekkür belgesi ile ödüllendirdi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği´nin (TOBB), 2001 yılında İngiltere Odalar Birliği ile birlikte yürütmeye başladığı Oda-Borsa Akreditasyon Sistemi´ne 2016 yılında dahil olan ve Şubat ayının son haftası TOBB’da düzenlenen törende B sınıfı akreditasyon belgesini yenileyerek tekrar alan Sivas Ticaret Borsası, tüm personelini Mart Ayı Meclis Toplantısı’nda başarı belgesiyle ödüllendirdi.

BORSA PERSONELİ TEŞEKKÜR BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Eklenme Tarihi: 08.03.2019

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Eklenme Tarihi: 08.03.2019

SİVAS TİCARET BORSASI, AKREDİTASYON SERTİFİKASINI TÖRENLE ALDI / Sivas Ticaret Borsası (STB), 2014 yılında başladığı akreditasyon çalışmalarını ikinci defa başarıyla tamamlarken, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde (TOBB) düzenlenen tören ile sertifikasını aldı. 
Sivas Ticaret Borsası’nın akreditasyon sertifikasını, Başkan Abdulkadir Hastaoğlu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde (TOBB) düzenlenen Akreditasyon Sertifika Töreni’ne, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da katıldı.

SİVAS TİCARET BORSASI, AKREDİTASYON SERTİFİKASINI TÖRENLE ALDI

Eklenme Tarihi: 04.03.2019

MEB VE TOBB 81 İLDE 81 MESLEK LİSESİNDE İŞBİRLİĞİ YAPACAK / Mesleki eğitim ile reel sektörü, birbirine entegre edecek proje için adım atıldı. Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sivas Ticaret Borsası (STB) Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, STB Başkan Yardımcısı Hilmi Gül, Milli Eğitim Sivas İl Şube Müdürü Malik Erdoğan, Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Salih Delice’nin  katılımıyla düzenlenen törende imzalandı.

MEB VE TOBB 81 İLDE 81 MESLEK LİSESİNDE İŞBİRLİĞİ YAPACAK

Eklenme Tarihi: 04.03.2019

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 TOBB’DA TANITILDI / İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’nun katılımıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde yapıldı.

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 TOBB’DA TANITILDI

Eklenme Tarihi: 04.03.2019

SİVAS HEYETİ ERZİNCAN VE ERZURUM’DAKİ CANLI HAYVAN PAZARLARINI İNCELEDİ / Sivas Valiliği, Sivas İl Özel İdaresi ve Sivas Ticaret Borsası, Sivas´ın modern bir hayvan pazarına kavuşması noktasında çalışmalara hız verdi. 
Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Tarım ve Orman İl Müdürü Seyit Yıldız, Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ve İl Özel İdaresi Proje Ekibinden oluşan 15 kişilik heyet, Sivas’a yapılması planlanan Canlı hayvan pazarı için Erzincan ve Erzurum’da yapılmış ve yapımı devam eden Hayvan Pazarlarına inceleme ziyaretinde bulundu.

SİVAS HEYETİ ERZİNCAN VE ERZURUM’DAKİ CANLI HAYVAN PAZARLARINI İNCELEDİ

Eklenme Tarihi: 04.03.2019

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%71)
Hayır  (%29)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 5,29 YTL
EURO 6,03 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.