SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:1,70¨1,85 ARPA:1,30¨1,40 YULAF:1,95¨2,05

 

TÜM HABERLER
Toplam 785 sonuçtan 1 - 25 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
ET VE SÜT KURUMU SİVAS KOMBİNASI ZİYARET EDİLDİ / Sivas Ticaret borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Valisi Salih Ayhan ile birlikte Sivas'ın tarım ve hayvancılığına büyük destek sağlayan Et ve Süt Kurumu Sivas Et Kombinası Müdürlüğü'nü ziyaret ederek Kombina Müdürü Zekeriya Güler'den bilgiler aldı

ET VE SÜT KURUMU SİVAS KOMBİNASI ZİYARET EDİLDİ

Eklenme Tarihi: 19.11.2020

TOBB EKONOMİ ŞURASI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanların teşrifleriyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen TOBB Türkiye Ekonomi Şurası'na katıldı.

TOBB EKONOMİ ŞURASI

Eklenme Tarihi: 19.11.2020

SİVAS’IN YILDIZLARINI SEÇİYORUZ / Sivas http://Olay.com ve http://yiğidohaber.com tarafından organize edilen “Sivas’ın YILDIZlarını Seçiyoruz” anketi sonuçlandı. Yılın Sivil Toplum Kuruluşu kategorisinde Borsamıza oy veren herkese teşekkür ederiz.

SİVAS’IN YILDIZLARINI SEÇİYORUZ

Eklenme Tarihi: 19.11.2020

SÜT TANKI DAĞITIM TÖRENİ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Tarım ve Orman İl Müdürü Seyit Yıldız ve Tarımın paydaşı Kurum Müdürleri ile birlikte Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen

SÜT TANKI DAĞITIM TÖRENİ

Eklenme Tarihi: 19.11.2020

11 KASIM MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ / 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, il protokolü ve yüzlerce Sivaslı ile birlikte Sivas genelinde 1 milyon fidanı toprakla buluşturdu. #GeleceğeNefes

11 KASIM MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ

Eklenme Tarihi: 19.11.2020

11. TARIM VE İNSAN FOTOĞRAF SERGİSİ / 11.Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi'nde açıldı. Açılışa Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Tarım ve Oröan İl Müdürü Seyit Yıldız, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, TKDK İl Müdürü Muhammed Ali Genç ve kurum müdürleri katıldı. Sergi 9-11 Kasım tarihleri arasında ziyaret edebilir.

11. TARIM VE İNSAN FOTOĞRAF SERGİSİ

Eklenme Tarihi: 19.11.2020

 / Sivas Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Eklenme Tarihi: 19.11.2020

CANLI HAYVAN PAZARI OT BORSASI İNCELEME ZİYARETİ / Sivas Ticaret borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Valisi Salih Ayhan ve İl Özel idaresi Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Soysal ile birlikte Sivas'ın Tarım ve hayvancılığa katma değer sağlayacak olan ve inşaat çalışmalarında sona gelinen Canlı Hayvan Pazarı ve Ot Borsası'nda incelemelerde bulundu.
.

CANLI HAYVAN PAZARI OT BORSASI İNCELEME ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 19.11.2020

E-Ticarette E-Kılavuz Eğitimi Programı / 11 Kasım 2020 tarihinde TOBB'un planladığı

E-Ticarette E-Kılavuz Eğitimi Programı

Eklenme Tarihi: 06.11.2020

BAŞKAN HASTAOĞLU, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI / TOBB Vergi Komisyonu Başkanı ve Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Eklenme Tarihi: 28.10.2020

BAŞKAN HASTAOĞLU MEVLİD KANDİLİNİ KUTLADI. / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir HASTAOĞLU, mübarek Mevlid Kandili münasebetiyle yazılı bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU MEVLİD KANDİLİNİ KUTLADI.

Eklenme Tarihi: 28.10.2020

SİVAS'TA MOR PATATES HASAT TÖRENİ DÜZENLENDİ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Valisi Salih Ayhan, İl Tarım ve Orman Müdürü Seyit Yıldız, TMO Sivas Şube Müdürü Hasan Bolat ve Tarımın paydaşı Kurum Müdürleri ile birlikte Hafik ilçesi Göydün köyünde, Karbonhidrat, Potasyum, C Vitamini, Folik Asit ve Demir kaynağı olan, “Mor Patates” hasadına katıldı.

SİVAS'TA MOR PATATES HASAT TÖRENİ DÜZENLENDİ

Eklenme Tarihi: 19.10.2020

SİVAS HEYETİNDEN BAKAN PAKDEMİRLİ'YE ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz, Mehmet Habip Soluk ve Semiha Ekinci, İl Tarım ve Orman Müdürü Seyit Yıldız ve AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu ile birlikte Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'yi ziyaret etti.

SİVAS HEYETİNDEN BAKAN PAKDEMİRLİ'YE ZİYARET

Eklenme Tarihi: 19.10.2020

SVAS'TA ŞEKER PANCARI HASADI BAŞLADI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Valisi Salih Ayhan, İl Tarım ve Orman Müdürü Seyit Yıldız, TMO Sivas Şube Müdürü Hasan Bolat ve Tarımın paydaşı Kurum Müdürleri ile birlikte Sivas/Merkez Çukurbelen köyünde düzenlenen Şeker Pancarı hasadına katıldı.

SVAS'TA ŞEKER PANCARI HASADI BAŞLADI

Eklenme Tarihi: 19.10.2020

SGK İL MÜDÜRÜ BOZTEPE'DEN BAŞKAN HASTAOĞLU'NA ZİYARET / SGK Sivas İl Müdürü Kadir Boztepe, Bilgilendirme faaliyetleri kapsamında Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu'nu makamında ziyaret etti. 
Başkan Hastaoğlu ziyaret anısına SGK İl Müdürü Boztepe'ye Sivas'a özgü el yapımı hediye takdim etti.

SGK İL MÜDÜRÜ BOZTEPE'DEN BAŞKAN HASTAOĞLU'NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 13.10.2020

İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISI / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında Video Konferans Sistemi (VKS) aracılığıyla İç Anadolu Bölge toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve İç Anadolu Bölgesi Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanları katıldı.

İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISI

Eklenme Tarihi: 24.09.2020

AKKARAMAN KOYUNU DAĞITIM TÖRENİ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Valiliği himayesinde Tarım ve Orman İl Müdürlüğü koordinesi ve 
Ziraat Bankası'nın kredi desteği ile başlatılan

AKKARAMAN KOYUNU DAĞITIM TÖRENİ

Eklenme Tarihi: 24.09.2020

Meybem A.Ş. İlave Yetki Alınan Yeterlilikler Hk. /

Meybem A.Ş. İlave Yetki Alınan Yeterlilikler Hk.

Eklenme Tarihi: 22.09.2020

SDG Business Forumu Hk. / Sayın Üyemiz,
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) alınan 17.09.2020 tarihli Ek'te sunulan yazıda, Birleşmiş Milletler (United Nations–UN) 75. Genel Kurul Yüksek Düzeyli Haftası kapsamında, Uluslararası Ticaret Odası (International Chamber of Commerce-ICC), BM Ekonomik ve Sosyal İşler Bölümü (UN Department of Economic and Social Affairs–UN DESA) ve BM Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) ev sahipliğinde 23 Eylül 2020 tarihinde 07.0014.00 saatleri arasında

SDG Business Forumu Hk.

Eklenme Tarihi: 22.09.2020

Katar - Türkiye Ekonomik İlişkileri Online Semineri / Sayın Üyemiz,
Katar Finans Merkezi (QFC) organizasyonunda T.C. Doha Büyükelçiliği ve Odamız işbirliği ile, 23 Eylül 2020 tarihinde 12.30 – 14.00 saatleri arasında Türkiye ve Katar arasındaki ekonomik, ticari ve yatırım fırsatlarının değerlendirileceği “Gelişen Fırsatlar: Katar ve Türkiye” isimli bir webinar gerçekleştirilecektir.

Katar - Türkiye Ekonomik İlişkileri Online Semineri

Eklenme Tarihi: 22.09.2020

TOBB KOBİ Destekleri AR-GE Semineri / Sayın Üyemiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından KOBİ’lere yönelik olarak verilen Ar-Ge Destek ve Hibeleri hakkında 1 Ekim 2020 Perşembe günü saat 14.00’te internet üzerinden bir bilgilendirme semineri gerçekleştirilecektir.

TOBB KOBİ Destekleri AR-GE Semineri

Eklenme Tarihi: 22.09.2020

Başkan Hastaoğlu’ndan “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” Mesajı / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Yazılı ve görsel yayın kuruluşlarında görev alan tüm basın çalışanlarının bayramını kutlayan Başkan Abdulkadir Hastaoğlu,

Başkan Hastaoğlu’ndan “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” Mesajı

Eklenme Tarihi: 23.07.2020

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR / Koronavirüs salgını gölgesinde geçecek olan Kurban Bayramı öncesi, kurban pazarları kurulmaya başlandı. İlimizde ise Bölge Trafik Müdürlüğü yanında bulunan Hayvan Pazarında kurbanlıklar satılmaya başlandı.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Eklenme Tarihi: 22.07.2020

SİVAS İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ KAYA’DAN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA VEDA ZİYARETİ / Resmi Gazete’de son yayınlanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile İstanbul’un Şile ilçesine Kaymakam olarak atanan Sivas Vali Yardımcısı ve Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya veda ziyaretleri kapsamında Şarkışla Kaymakamı Mehmet Erdem ile birlikte Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

SİVAS İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ KAYA’DAN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA VEDA ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 21.07.2020

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN 15 TEMMUZ MESAJI / TOBB Vergi Komisyonu Başkanı ve Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN 15 TEMMUZ MESAJI

Eklenme Tarihi: 14.07.2020

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%68)
Hayır  (%32)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 5,29 YTL
EURO 6,03 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

TURİB ELÜS PİYASA HAREKETLERİ

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.