SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0,83 ARPA:0,80 YULAF:0,75

 

TÜM HABERLER
Toplam 511 sonuçtan 1 - 25 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
BORSA YÖNETİMİ ESNAF ODALARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU / Sivas Ticaret Borsası Yönetimi, Genel Kurullarını tamamlayan Kahveciler,  Kıraathaneciler ve İnternet Kafe İşletmecileri Esnaf Odası,  Sivas Tesviyeciler ve Madeni Sanatkârları Esnaf Odası, Sivas Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası,  Sivas Pazarcılar Esnaf Odası ile Sivas Lokantacılar ve Kebapçılar Odası’na ziyarette bulundu.

BORSA YÖNETİMİ ESNAF ODALARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Eklenme Tarihi: 09.02.2018

İL EMNİYET MÜDÜRÜ AYDOĞAN’DAN BORSAYA İADE-İ ZİYARET / Sivas İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Sivas Ticaret Borsası’na iade-i ziyarette bulundu. 
Sivas İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Sivas Ticaret Borsası’na iadeyi ziyarette bulunarak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Başkan Vekili Tarık Günhan ile görüştü.

İL EMNİYET MÜDÜRÜ AYDOĞAN’DAN BORSAYA İADE-İ ZİYARET

Eklenme Tarihi: 25.01.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU'NDAN, ZEYTİN DALI HAREKÂTI’NA DESTEK / TOBB Vergi Komisyonu Başkanı ve Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü PKK/YPG'nin işgali altındaki Afrin'e gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekâtı’na ilişkin bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU'NDAN, ZEYTİN DALI HAREKÂTI’NA DESTEK

Eklenme Tarihi: 23.01.2018

SİVAS’TA TARIM VE HAYVANCILIĞIN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI / Sivas’ın tarım ve hayvancılığın sorunları, Vali Davut Gül başkanlığında düzenlenen toplantıda masaya yatırıldı.

SİVAS’TA TARIM VE HAYVANCILIĞIN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

Eklenme Tarihi: 12.01.2018

SİVAS ŞÖFÖRLER ODASI BAŞKAN ADAYI YILDIZ'DAN BORSAYA ZİYARET. / Sivas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Adayı Ömer Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu'nu makamında ziyaret etti.

SİVAS ŞÖFÖRLER ODASI BAŞKAN ADAYI YILDIZ'DAN BORSAYA ZİYARET.

Eklenme Tarihi: 11.01.2018

SİVAS TARIM PLATFORMU 2018 YILININ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ / Sivas Tarım Platformu üyeleri 2018 yılı ilk toplantısı, Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Sivas İl Koordinatörlüğü ev sahipliğinde yapıldı.

SİVAS TARIM PLATFORMU 2018 YILININ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Eklenme Tarihi: 11.01.2018

Tarımsal Dış Pazar Stratejileri Tespiti Analizi /

Tarımsal Dış Pazar Stratejileri Tespiti Analizi

Eklenme Tarihi: 09.01.2018

DEVLET DESTEKLERİ BİLGİLENDİRME PROGRAMI /

DEVLET DESTEKLERİ BİLGİLENDİRME PROGRAMI

Eklenme Tarihi: 08.01.2018

02-31 OCAK 2018 TMO HUBUBAT SATIŞ İLANI /

02-31 OCAK 2018 TMO HUBUBAT SATIŞ İLANI

Eklenme Tarihi: 05.01.2018

“İŞ DÜNYASINA YENİ SOLUK: ARABULUCULUK” / İşçi-işveren uyuşmazlıklarında dava şartı haline gelen arabuluculuk iş dünyasında yeni bir dönem başlatacak…

“İŞ DÜNYASINA YENİ SOLUK: ARABULUCULUK”

Eklenme Tarihi: 28.12.2017

IPARD II - ÜÇÜNCÜ BAŞVURU ÇAĞRI İLANI / Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 21 Aralık 2017 tarihinde IPARD II Programı Üçüncü Başvuru Çağrı İlanına çıkmış bulunmaktadır.

IPARD II - ÜÇÜNCÜ BAŞVURU ÇAĞRI İLANI

Eklenme Tarihi: 25.12.2017

İSTİHDAM ŞURASI VE MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ / Sivas Ticaret Borsası Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hilmi Gül, Tarık Günhan ve Genel Sekreter Sema Görcün, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile TOBB tarafından düzenlenen

İSTİHDAM ŞURASI VE MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ

Eklenme Tarihi: 18.12.2017

08.12.2017- TMO MISIR SATIŞI / TMO Stoklarında bulunan (Ek-1) mısırlar sadece kullanıcılarına (besici ve yetiştiriciler ile kendi yemini kendisi imal eden işletmeler, yem, nişasta ve irmik fabrikaları) fiili tüketim (1 aylık) esasına göre Batman ve Diyarbakır Şube Müdürlüklerinde stoklu (ELÜS dahil) bulunan mısırlar için 815 TL/Ton fiyatla, diğer Şube müdürlüklerinde bulunan mısırlar (ELÜS dahil) için ise 825 TL/Ton fiyatla KDV hariç, maniplasyon ve nakliye ilave ücreti dâhil peşin bedel mukabili satışa verilecektir.

08.12.2017- TMO MISIR SATIŞI

Eklenme Tarihi: 05.12.2017

TMO ARPA VE MISIR SATIŞI - 05.12.2017 / İthal edilen arpalar limanlarımızdan tahliye edilip millileşmelerini müteakip 810 TL/Ton (KDV hariç, maniplasyondahil) fiyatla sadece kullanıcılarına (besici ve yetiştiriciler ile kendi yemini kendisi imal eden işletmeler, yem, fabrikaları), mısırlar ise 820 TL/Ton (KDV hariç, maniplasyon dahil) fiyatla sadece kullanıcılarına (besici ve yetiştiriciler ile kendi yemini kendisi imal eden işletmeler, yem, nişasta ve irmik fabrikaları) yönelik peşin bedel mukabili satılacaktır.

TMO ARPA VE MISIR SATIŞI - 05.12.2017

Eklenme Tarihi: 04.12.2017

BORSA AKREDİTASYON GÖZDEN GEÇİRME DENETİMİNDEN GEÇTİ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB), 2001 yılında İngiltere Odalar Birliği ile birlikte yürütmeye başladığı Oda-Borsa Akreditasyon Sistemi’ne dahil olarak B sınıfı akreditasyon belgesini almış olan Sivas Ticaret Borsası Akreditasyon gözden geçirme denetiminden geçti.

BORSA AKREDİTASYON GÖZDEN GEÇİRME DENETİMİNDEN GEÇTİ

Eklenme Tarihi: 01.12.2017

BORSA YÖNETİMİNDEN TUGAY KOMUTANI ERBAKAN´A ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Hilmi Gül ve Tarık Günhan, Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Ertuğrul Erbakan´ı ziyaret etti.

BORSA YÖNETİMİNDEN TUGAY KOMUTANI ERBAKAN´A ZİYARET

Eklenme Tarihi: 28.11.2017

MEDİCANA SİVAS HASTANESİ GENEL MÜDÜRÜ DEMİRAY'DAN BORSAYA ZİYARET /

MEDİCANA SİVAS HASTANESİ GENEL MÜDÜRÜ DEMİRAY'DAN BORSAYA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 28.11.2017

GENÇ ÇİFTÇİLERE DAMIZLIK HAYVAN DAĞITIMI YAPILDI / Sivas Valisi Davut Gül, Vali Yardımcısı Zihnii Yıldızhan, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, İl Tarıö Müdürü Seyit Yıldız, İl Tarım Müdür Yrd. Musa Kalebayır, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ve birlik başkanları, TİGEM Ulaş Tarım İşletmesi Müdürlüğü’nde “Genç Çiftçi Projesi” kapsamında düzenlenen damızlık hayvan dağıtımı programına katıldı.

GENÇ ÇİFTÇİLERE DAMIZLIK HAYVAN DAĞITIMI YAPILDI

Eklenme Tarihi: 28.11.2017

SİVAS TARIM PLATFORMU, EKİM AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ / Sivas Tarım Platformu, Ekim ayı toplantısını gerçekleştirdi. Sivas Kırmızı Et Üreticileri Birliği, Sivas Hayvancılık Kooperatifi ve Karalar Kalkınma Kooperatifi’nin ev sahipliğinde termal bir otelde düzenlenen toplantıda, 24 Ekim Salı günü Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya yapılan ziyaret ve talep edilen konular hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

SİVAS TARIM PLATFORMU, EKİM AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Eklenme Tarihi: 27.10.2017

SİVAS'TA İÇ ANADOLU TARIM VE GIDA KONGRESİ  / Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Gıda Fakültesi tarafından düzenlenen İç Anadolu Bölgesi 3'üncü Tarım ve Gıda Kongresi başladı.

SİVAS'TA İÇ ANADOLU TARIM VE GIDA KONGRESİ

Eklenme Tarihi: 27.10.2017

SİVAS TARIM PLATFORMU YENİ DÖNEM BAŞKANLIĞINA ABDULKADİR HASTAOĞLU SEÇİLDİ. / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğluı, Sivas Tarım Platformu dönem Başkanlığı’na seçildi.

SİVAS TARIM PLATFORMU YENİ DÖNEM BAŞKANLIĞINA ABDULKADİR HASTAOĞLU SEÇİLDİ.

Eklenme Tarihi: 27.10.2017

SİVAS HEYETİ TARIM BAKANI FAKIBABA ZİYARETİ / Sivas heyeti Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’yı ziyaret etti.

SİVAS HEYETİ TARIM BAKANI FAKIBABA ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 25.10.2017

TOBB’DAN AKREDİTE ODA VE BORSALARA ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Akredite Oda ve Borsalara ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi eğitimi düzenlendi.

TOBB’DAN AKREDİTE ODA VE BORSALARA ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

Eklenme Tarihi: 18.10.2017

BORSA PERSONELİ ISO 9001-2015 EĞİTİMİ’NE KATILDI. / Sivas Ticaret Borsası (STB) tarafından düzenlenen ‘ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi ve Risk Yönetimi Eğitimi’ tamamlandı.

BORSA PERSONELİ ISO 9001-2015 EĞİTİMİ’NE KATILDI.

Eklenme Tarihi: 10.10.2017

STB HEYETİNDEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ VE POMEM MÜDÜRÜNE ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri  İçişleri Bakanlığının son Emniyet Müdürleri Kararnamesi doğrultusunda Sivas’a İl Emniyet Müdürü olarak atanan Kenan Aydoğan ve Sivas Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Kadir Yırtar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

STB HEYETİNDEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ VE POMEM MÜDÜRÜNE ZİYARET

Eklenme Tarihi: 10.10.2017

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%74)
Hayır  (%26)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 3,95 YTL
EURO 4,70 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.