SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0.85¨1,10 ARPA:0,90¨1.05 YULAF:0,85¨,1.05

 

TÜM HABERLER
Toplam 659 sonuçtan 1 - 25 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
HAYVANCILIK GÜÇ KAZANACAK / Vali Salih Ayhan, “Üreten Çiftçi, Gelişen Sivas” sloganıyla hayata geçirilecek olan Ot Borsası ve Hayvan Pazarı Projesi´nin uygulanabileceği Demir Çelik Fabrikası kavşağı karşısındaki arazide incelemelerde bulundu.

HAYVANCILIK GÜÇ KAZANACAK

Eklenme Tarihi: 15.03.2019

TARIM PLATFORMU MART AYI TOPLANTISI SİVAS VALİSİ SALİH AYHAN’IN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI / Sivas Tarım Platformu Mart Ayı toplantısı İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonu'nda; Sivas Valisi Salih AYHAN başkanlığında, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Nebi KAYA, Vali Yardımcısı Yeliz YILDIZHAN Tarım ve Orman il Müdürü Seyit YILDIZ. Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve komisyon üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

TARIM PLATFORMU MART AYI TOPLANTISI SİVAS VALİSİ SALİH AYHAN’IN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

Eklenme Tarihi: 14.03.2019

SİVAS TİCARET BORSASI’NDAN İSTİHDAMA TAM DESTEK / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısının ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından başlatılan

SİVAS TİCARET BORSASI’NDAN İSTİHDAMA TAM DESTEK

Eklenme Tarihi: 13.03.2019

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 DESTEK VE TEŞVİKLERİ / “İstihdam Seferberliği 2019 kapsamında iş dünyamıza, girişimcilerimize 8 farklı teşvik sunuluyor. Nisan ayı sonuna kadar sağlanacak her ilave istihdam için 3 ay boyunca ücret, sigorta primleri ve vergisi devlet tarafından karşılanacaktır. 2.021 TL ücret ve 1.113 TL sigorta ve vergiler olmak üzere 3.134 TL’yi devletimiz karşılamış olacak. İşveren cebinden sıfır maliyetle yeni bir işsiz kardeşimizi işe almış olacak.  Devamındaki 9 ay boyunca da devletimiz sigorta primlerini ve vergileri ödemeye devam edecek. Yani aylık 1.113 TL’yi devletimiz karşılayacak. Biz işverenler olarak sadece çalıştırdığımız kardeşimize ücretini ödeyeceğiz.  İş alınacak kişi kadın, genç ve engelli ise 9 aylık süre 15 aya kadar uzamış olacak. Yine imalat sanayi ve bilişim sektöründe aylık 1.113 TL olan prim ve vergi teşviki 2.712 TL olarak verilecek.”

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 DESTEK VE TEŞVİKLERİ

Eklenme Tarihi: 12.03.2019

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Eklenme Tarihi: 08.03.2019

BORSA PERSONELİ TEŞEKKÜR BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ / Sivas Ticaret Borsası,  Akreditasyon belge yenileme denetimini başarıyla geçen borsa personelini teşekkür belgesi ile ödüllendirdi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği´nin (TOBB), 2001 yılında İngiltere Odalar Birliği ile birlikte yürütmeye başladığı Oda-Borsa Akreditasyon Sistemi´ne 2016 yılında dahil olan ve Şubat ayının son haftası TOBB’da düzenlenen törende B sınıfı akreditasyon belgesini yenileyerek tekrar alan Sivas Ticaret Borsası, tüm personelini Mart Ayı Meclis Toplantısı’nda başarı belgesiyle ödüllendirdi.

BORSA PERSONELİ TEŞEKKÜR BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Eklenme Tarihi: 08.03.2019

TİCARET BORSASI YÖNETİMİNDEN ZİRAAT ODASINA ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, gerçekleştirilen seçimde yeniden güven tazeleyen Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

TİCARET BORSASI YÖNETİMİNDEN ZİRAAT ODASINA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 04.03.2019

SİVAS TİCARET BORSASI, AKREDİTASYON SERTİFİKASINI TÖRENLE ALDI / Sivas Ticaret Borsası (STB), 2014 yılında başladığı akreditasyon çalışmalarını ikinci defa başarıyla tamamlarken, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde (TOBB) düzenlenen tören ile sertifikasını aldı. 
Sivas Ticaret Borsası’nın akreditasyon sertifikasını, Başkan Abdulkadir Hastaoğlu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde (TOBB) düzenlenen Akreditasyon Sertifika Töreni’ne, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da katıldı.

SİVAS TİCARET BORSASI, AKREDİTASYON SERTİFİKASINI TÖRENLE ALDI

Eklenme Tarihi: 04.03.2019

MEB VE TOBB 81 İLDE 81 MESLEK LİSESİNDE İŞBİRLİĞİ YAPACAK / Mesleki eğitim ile reel sektörü, birbirine entegre edecek proje için adım atıldı. Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sivas Ticaret Borsası (STB) Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, STB Başkan Yardımcısı Hilmi Gül, Milli Eğitim Sivas İl Şube Müdürü Malik Erdoğan, Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Salih Delice’nin  katılımıyla düzenlenen törende imzalandı.

MEB VE TOBB 81 İLDE 81 MESLEK LİSESİNDE İŞBİRLİĞİ YAPACAK

Eklenme Tarihi: 04.03.2019

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 TOBB’DA TANITILDI / İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’nun katılımıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde yapıldı.

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 TOBB’DA TANITILDI

Eklenme Tarihi: 04.03.2019

SİVAS HEYETİ ERZİNCAN VE ERZURUM’DAKİ CANLI HAYVAN PAZARLARINI İNCELEDİ / Sivas Valiliği, Sivas İl Özel İdaresi ve Sivas Ticaret Borsası, Sivas´ın modern bir hayvan pazarına kavuşması noktasında çalışmalara hız verdi. 
Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Tarım ve Orman İl Müdürü Seyit Yıldız, Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ve İl Özel İdaresi Proje Ekibinden oluşan 15 kişilik heyet, Sivas’a yapılması planlanan Canlı hayvan pazarı için Erzincan ve Erzurum’da yapılmış ve yapımı devam eden Hayvan Pazarlarına inceleme ziyaretinde bulundu.

SİVAS HEYETİ ERZİNCAN VE ERZURUM’DAKİ CANLI HAYVAN PAZARLARINI İNCELEDİ

Eklenme Tarihi: 04.03.2019

IPARD II 5. BAŞVURU ÇAĞRISI / Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 16 Şubat 2019 tarihinde IPARD II Programı Beşinci Başvuru Çağrı İlanına çıkmış bulunmaktadır.

IPARD II 5. BAŞVURU ÇAĞRISI

Eklenme Tarihi: 18.02.2019

İŞKUR VE SGK BİLGİLENDİRME ZİYARETİ / İşkur Sivas İl Müdürü Hikmet Canpolat ve SGK Sivas İl Müdür Yardımcısı Muhammet İnce, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek İşkur ve SGK teşvikleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

İŞKUR VE SGK BİLGİLENDİRME ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 18.02.2019

BAŞKAN HASTAOĞLU'NDAN, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 
Sivas Mitinginde Kenevir üretilecek olan iller arasına Sivas'ında alındığının müjdesini veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bizzat teşekkür etti.

BAŞKAN HASTAOĞLU'NDAN, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR

Eklenme Tarihi: 18.02.2019

BORSA YÖNETİMİNDEN GENÇLİK VE SPOR  İL MÜDÜRÜ TUNÇ'A ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç'u makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileklerini iletti.

BORSA YÖNETİMİNDEN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ TUNÇ'A ZİYARET

Eklenme Tarihi: 18.02.2019

BORSA ÜYELERİNE BİLGİLENDİRME YAPILDI / 2019 yılı Şubat ayı itibariyle yeni tescil programı olan Ticaret Borsaları Otomasyon Sistemi (TİBOS) Sivas Ticaret Borsası tarafından uygulanmaya başlandı. Borsa üyelerinin tescil işlemlerinde mağduriyet yaşamamaları için borsa üyelerine bilgilendirme yapıldı.

BORSA ÜYELERİNE BİLGİLENDİRME YAPILDI

Eklenme Tarihi: 18.02.2019

SAADET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEÇİLMİŞTEN BORSAYA ZİYARET / Saadet Partisi Sivas Belediyesi Başkan Adayı Melih Seçilmiş ve Parti Yöneticileri Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek seçim çalışmaları ve Sivas'a yapacakları projeler hakkında bilgiler verdi.

SAADET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEÇİLMİŞTEN BORSAYA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 18.02.2019

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU SEÇİMLERİ /

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU SEÇİMLERİ

Eklenme Tarihi: 12.02.2019

SİVAS’IN KENEVİR ÜRETİLEN İLLER ARASINA ALINMASI İÇİN BAŞVURU YAPILDI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sivas’ın Kenevir üretimi yapılan iller arasına alınması için girişimlere başladı.

SİVAS’IN KENEVİR ÜRETİLEN İLLER ARASINA ALINMASI İÇİN BAŞVURU YAPILDI

Eklenme Tarihi: 05.02.2019

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÜRGÜP'TEN BORSAYA ZİYARET / Büyük Birlik Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, Sivas Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÜRGÜP'TEN BORSAYA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 25.01.2019

BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN SİVAS’A KENEVİR EKİM MÜJDESİ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu gerçekleştirilen toplantıda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’den Kenevir ekimi yapılacak olan iller arasına Sivas’ında alınmasını talep etti.

BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN SİVAS’A KENEVİR EKİM MÜJDESİ

Eklenme Tarihi: 25.01.2019

HAYVAN PAZARI YAPIMI İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR /  Doğu Anadolu Bölgesi Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DAP) desteği ile Sivas Valiliği, Sivas İl Özel İdaresi ve Sivas Ticaret Borsası tarafından ilimizde yapılacak olan Hayvan Pazarı için çalışmalar devam ediyor.

HAYVAN PAZARI YAPIMI İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Eklenme Tarihi: 17.01.2019

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN BAŞKAN HASTAOĞLU'NA ZİYARET / Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Zeynel Emre ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu'nu ziyaret etti.

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN BAŞKAN HASTAOĞLU'NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 17.01.2019

GÜNEYDOĞU ASYA VE İPEK YOLU TİCARET FIRSATLARI TOPLANTISI SİVAS’TA YAPILDI / Sivas Ticaret ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası ve Er Holding’in katkıları ile “Güneydoğu Asya ve İpek Yolu Ticaret Fırsatları Toplantısı” Sivas’ta düzenlendi.

GÜNEYDOĞU ASYA VE İPEK YOLU TİCARET FIRSATLARI TOPLANTISI SİVAS’TA YAPILDI

Eklenme Tarihi: 17.01.2019

BORSAMIZ PERSONELİ AKREDİTASYON EĞİTİMİ ALDI / TOBB Akreditasyon Temel Eğitimi ve TS EN ISO 9001:2018 Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi TOBB Sosyal Tesislerinde düzenlendi.

BORSAMIZ PERSONELİ AKREDİTASYON EĞİTİMİ ALDI

Eklenme Tarihi: 17.01.2019

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%73)
Hayır  (%27)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 5,29 YTL
EURO 6,03 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.