SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:1¨1,10 ARPA:0,90¨0,95 YULAF:0,80¨,0.82

 

TÜM HABERLER
Toplam 572 sonuçtan 1 - 25 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
TERÖRÜ LANETLİYORUZ / Sivas Ticaret Borsası olarak Şehitlermize Allah'tan rahmet, Astsubayımız Serkan Karakaya'ya, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı dileriz

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU, 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Türk basınında sansürün kaldırılmasının 110'uncu yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU, 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU, TBMM KOMİSYON BAŞKANI YILMAZ, BAKAN YARDIMCILARI YERLİKAYA, BİLGİN VE DURSUN'U KUTLADI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz'ı, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanlığı'na seçilmesi ve öncek dönem Sivas Milletvekilleri Hamza Yerlikaya, Hilmi Bilgin ve Selim Dursun'u ise Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi'nde Bakan Yardımcılığı görevlerine atanmalarından dolayı tebrik etti.

BAŞKAN HASTAOĞLU, TBMM KOMİSYON BAŞKANI YILMAZ, BAKAN YARDIMCILARI YERLİKAYA, BİLGİN VE DURSUN'U KUTLADI

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

Sivas'ta kurbanlık fiyatları açıklandı / SİVAS Ticaret Borsası, kurbanlıkların canlı kilogram fiyatını tosunlarda 22, düvelerde 20, ineklerde 19, dişi koyunlarda 18 ve erkek koyunlarda 20 lira olarak açıkladı.

Sivas'ta kurbanlık fiyatları açıklandı

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

DEMONSTRASYON ALANINDA TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ / Sivas İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından merkeze bağlı Çelebiler Köyünde bulunan demonstrasyon alanında

DEMONSTRASYON ALANINDA TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN 15 TEMMUZ MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN 15 TEMMUZ MESAJI

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU, TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM’I KUTLADI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na (TBMM) seçilen Binali Yıldırım'ı tebrik etti.

BAŞKAN HASTAOĞLU, TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM’I KUTLADI

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

VALİ GÜL, HUBUBAT ALIM SEZONU AÇILIŞ PROGRAMINA KATILDI / Sivas Valisi Davut Gül, Toptancılar Sitesi'nde bulunan yeni buğday pazarını ziyaret ederek, Sivas Ticaret Borsası tarafından düzenlenen Hububat Alım Sezonu Açılış Programına katıldı.

VALİ GÜL, HUBUBAT ALIM SEZONU AÇILIŞ PROGRAMINA KATILDI

Eklenme Tarihi: 06.08.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU YENİ KABİNEYİ KUTLADI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı ve TOBB Vergi Komisyonu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk kabinesini kutladı ve başarılar diledi.

BAŞKAN HASTAOĞLU YENİ KABİNEYİ KUTLADI

Eklenme Tarihi: 10.07.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU SEÇİM SONUÇLARI HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaaoğlu, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri hakkında değerlendirmede bulundu.

BAŞKAN HASTAOĞLU SEÇİM SONUÇLARI HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

Eklenme Tarihi: 26.06.2018

BAKAN YILMAZ’DAN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET / Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Borsa seçimleri sonrası yeniden seçilen Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’nu ziyaret etti.

BAKAN YILMAZ’DAN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 13.06.2018

SİVAS TİCARET BORSASI’NDAN İFTAR PROGRAMI / Sivas Ticaret Borsası Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen iftar programı düzenlendi.

SİVAS TİCARET BORSASI’NDAN İFTAR PROGRAMI

Eklenme Tarihi: 08.06.2018

7143 Sayılı Kanun Kapsamında Tescil ve Aidat Alacaklarının Yapılandırılmasına İlişkin Duyuru / VERGİ VE DİĞER BAZI ALACAKLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI İLE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA İLİŞKİN KANUN YAYIMLANDI

7143 Sayılı Kanun Kapsamında Tescil ve Aidat Alacaklarının Yapılandırılmasına İlişkin Duyuru

Eklenme Tarihi: 06.06.2018

TESVİYECİLER ODASI YÖNETİMİNDEN BAŞKAN HASTAOĞLU'NA ZİYARET / Sivas Tesviyeciler ve Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Borsa seçimleri sonrası tekrar güven tazeleyen mevcut Başkan Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TESVİYECİLER ODASI YÖNETİMİNDEN BAŞKAN HASTAOĞLU'NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 29.05.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU MİLLİ EĞİTİM İL MÜDÜRÜ ŞSAVAŞÇI'YI ZİYARET ETTİ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Başkan Vekili Hilmi Gül, Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileklerini iletti.

BAŞKAN HASTAOĞLU MİLLİ EĞİTİM İL MÜDÜRÜ ŞSAVAŞÇI'YI ZİYARET ETTİ

Eklenme Tarihi: 29.05.2018

2018 DÖNEMİ HUBUBAT   ALIM FİYAT VE POLİTİKALARI / KAMUOYU AÇIKLAMASI - 2018 DÖNEMİ HUBUBAT - ALIM FİYAT VE POLİTİKALARI

2018 DÖNEMİ HUBUBAT ALIM FİYAT VE POLİTİKALARI

Eklenme Tarihi: 29.05.2018

TOBB 74. GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ / Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Genel Kurula Sivas Ticaret Borsası’nı temsilen Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, TOBB Delegeleri Erdal Arslan, Engin Ekşioğlu ve Borsa Genel Sekreteri Sema Görcün katıldı.

TOBB 74. GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

Eklenme Tarihi: 29.05.2018

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ŞAHİN’DEN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET / AK Parti 27. Dönem Sivas Milletvekili Aday Adayı olan Ak Parti Sivas İl eski Başkanı Avukat Ziya Şahin, 1 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen Sivas Ticaret Borsası seçimleri sonrası güven tazeleyen mevcut Başkan Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ŞAHİN’DEN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 29.05.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU VERGİ KOMİSYONU RAPORUNU AÇIKLADI / TOBB’un 74’inci Genel Kurulu M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Oda ve Borsa Başkanları ile TOBB Delegelerinin katılımıyla TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

BAŞKAN HASTAOĞLU VERGİ KOMİSYONU RAPORUNU AÇIKLADI

Eklenme Tarihi: 29.05.2018

SGK İL MÜDÜRÜ BOZTEPE’DEN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET / Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Kadir Boztepe, Sosyal Güvenlik Kurumu Haftası nedeniyle Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’nu ziyaret etti.

SGK İL MÜDÜRÜ BOZTEPE’DEN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 29.05.2018

BAŞKAN AYDIN'DAN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ / Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleri’nden oluşan heyetle birlikte geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul sonrasında güven tazeleyen Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek görevlerinde başarı diledi.

BAŞKAN AYDIN'DAN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 29.05.2018

KELKİT VADİSİNDEKİ BORSA ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU / Sivas Ticaret Borsası üyeleri, Suşehri ilçesinde düzenlenen iftarda bir araya geldi. Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet ile Kelkit Vadisindeki borsa üyeleri ilçe merkezinde bulunan bir tesiste düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

KELKİT VADİSİNDEKİ BORSA ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 29.05.2018

MÜSİAD SİVAS ŞUBE YÖNETİMİNDEN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET / MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Av. Mustafa Çoşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Borsa seçimleri sonrası güven tazeleyen mevcut Başkan Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD SİVAS ŞUBE YÖNETİMİNDEN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 29.05.2018

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN TSO BAŞKANI EKEN’E ZİYAR / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken’i ziyaret etti.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN TSO BAŞKANI EKEN’E ZİYAR

Eklenme Tarihi: 29.05.2018

SESOB BAŞKANI KÖKSAL'A BAŞKAN HASTAOĞLU'NDAN ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sivas Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

SESOB BAŞKANI KÖKSAL'A BAŞKAN HASTAOĞLU'NDAN ZİYARET

Eklenme Tarihi: 29.05.2018

KOBİ BİLGİ SİTESİ ANKETİ
YOZGAT ET KOMBİNASI ET SATIŞ İLANI
T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Rekabetçi Sektörler Programı Proje Çağrısı
SİVAS TB´DEN ELEKTRONİK BELGE HİZMETİ
TMO Mısır Satışı
ODA, BORSA ve BİRLİK AiDATLARINDA YENİDEN YAPILANDIRMA AF DUYURUSU
EKONOMİK YATIRIMLAR HİBE DESTEĞİ
TÜRKİYE-BELARUS ORTAK SANAYİ VE TEKNOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU 3. DÖNEM TOPLANTISI
30.11.2017 TMO MISIR SATIŞI
PLASTİK ÜRİNLERİN SUUDİ ARABİSTAN PAZARINA GİRİŞİ
Polonya Ziyareti (22-24 Kasım 2017, Varşova-Polonya)
Automechanika Dubai 2018 Fuarı (1-3 Mayıs 2018, Dubai - BAE)
Nijerya'da Yatırım Teşvikleri Özeti
International Agri-Food Network Adlı Oluşumun Talebi
Buradasınız : Duyuru ve Etkinlikler African Business Opportunity and Investment Expo 2018
Kamu İhale Kanunu ve Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu Uygulamalarının Değerlendirilmesi Sempozyumu
YOZGAT ET KOMBİNASI B.BAŞ, K.BAŞ, DERİ SAKATAT YAĞ KEMİK İHALESİ
TMO ARPA VE MISIR SATIŞI - 05.12.2017
TMO HUBUBAT SATIŞI - 1-29 ARALIK 2017
TMO ARPA VE MISIR SATIŞI - 22.12.2017
HUBUBAT SATIŞI 01-31 MART 2018
Tehllikeli Risklere Yönelik Bilgi Toplama Çalışması
Tehllikeli Risklere Yönelik Bilgi Toplama Çalışması
2018 DÖNEMİ HUBUBAT ALIM FİYAT VE POLİTİKALARI
09 AĞUSTOS 2018 TMO BUĞDAY ŞATIŞI
20.09.2018- TMO BUĞDAY SATIŞI
ESK Sakatat, Deri ve Yan Ürünler İhalesi
TMO İTHAL ARPA SATIŞI
TMO HUBUBAT SATIŞI 11-31 EKİM 2017

Tüm Duyurular
E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%71)
Hayır  (%29)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 4,13 YTL
EURO 4,96 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.