SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:1,150¨1,45 ARPA:1,10¨1,20 YULAF:1,10

 

TÜM HABERLER
Toplam 707 sonuçtan 1 - 25 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
BAŞKAN HASTAOĞLU, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI / TOBB Vergi Komisyonu Başkanı ve Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Abdulkadir Hastaoğlu, Cumhuriyet’in ilanının 96’ıncı yıldönümü nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada “Kanla, canla kurulan ve Cumhuriyet ile taçlandırılan bu ülkeye yapılabilecek en büyük hizmet, çok çalışmak ve yeni eserler kazandırmaktır” dedi.

BAŞKAN HASTAOĞLU, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Eklenme Tarihi: 28.10.2019

SİVAS STK’LARINDAN BARIŞ PINARINA ORTAK DESTEK AÇIKLAMASI / Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyindeki bölgelere düzenlediği Barış Pınarı Harekatı’na destek vermek için ilimizde yer alan Oda/Borsa ve sivil toplum kuruluşları ortak bir bildiri yayınladı.

SİVAS STK’LARINDAN BARIŞ PINARINA ORTAK DESTEK AÇIKLAMASI

Eklenme Tarihi: 16.10.2019

SİVAS VE YOZGAT ARASINDA KARDEŞ BORSA’ PROTOKOLÜ İMZALANDI / 
Sivas Ticaret Borsası ve Yozgat Ticaret Borsası arasında, ikili iş birliğini artırmak, ortak proje ve faaliyetlerde bulunmak amacıyla “Kardeş Borsa Protokolü” imzalandı.
Yozgat Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erkekli, Meclis Başkanı Medeni Akyol, Yönetim Kurulu Üyeleri, Yozgat Odalar ve Borsalar Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kara ve Genel Sekreter Nazif Gençarslan’dan oluşan heyet, Sivas Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreter Sema Görcün tarafından karşılanan Yozgat Ticaret Borsası temsilcilerine Sivas ekonomisi ve Borsanın projeleri hakkında bilgiler verildi.

SİVAS VE YOZGAT ARASINDA KARDEŞ BORSA’ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Eklenme Tarihi: 15.10.2019

CUMHURİYET BAŞSAVCISI UĞURLU’DAN BORSAYA ZİYARET / Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’na iade-i ziyarette bulundu.

CUMHURİYET BAŞSAVCISI UĞURLU’DAN BORSAYA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 10.10.2019

STB YÖNETİMİNDEN TARIM KREDİ KOOPERATİFİ BÖLGE MÜDÜRÜ ALTUNOK’A ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Müdürü Mustafa Altunok’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Abdulkadir Hastaoğlu, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çalışmalarını yakından takip ettiğini, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çiftçiler için çok önemli bir kurum olduğunu ifade etti.

STB YÖNETİMİNDEN TARIM KREDİ KOOPERATİFİ BÖLGE MÜDÜRÜ ALTUNOK’A ZİYARET

Eklenme Tarihi: 10.10.2019

SORGUN TSO’DAN SİVAS TB’YE ZİYARET / Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan ve beraberindeki heyet bölgesel ekonomik iş birliği ve kıyaslama çalışması yapmak üzere Sivas’a geldi.

SORGUN TSO’DAN SİVAS TB’YE ZİYARET

Eklenme Tarihi: 10.10.2019

TOBB'DAN MECLİS ÜYELERİNE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ / Sivas Ticaret Borsası Meclis üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 20-22 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlene

TOBB'DAN MECLİS ÜYELERİNE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Eklenme Tarihi: 23.09.2019

TOBB BAŞKAN YARDIMCISI BÜYÜKSİMİTCİ’DEN SİVAS BORSAYA ZİYARET / TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Sivas Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

TOBB BAŞKAN YARDIMCISI BÜYÜKSİMİTCİ’DEN SİVAS BORSAYA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 23.09.2019

SİLAJLIK MISIR TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ / Sivas Ticaret Borsası Başkan Vekili Hilmi Gül, Sivas Valisi Salih Ayhan ile birlikte ilimizde tarımsal ürün çeşitliliğini artırmak için başlatılan çalışmalar kapsamında 'Silajlık Mısır Tarla Günü Etkinliği'ne katıldı.

SİLAJLIK MISIR TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Eklenme Tarihi: 23.09.2019

6. SİVAS TARIM, HAYVANCILIK VE GIDA FUARI AÇILDI / Sivas'ta, 4 Eylül Sivas Kongresi'nin 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen 6. Sivas Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı açıldı. Tarım Fuarı açılışına katılan Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz, Semiha Ekinci, Ulaş Karasu, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve il Protokol Üyeleri Sivas Ticaret Borsası tarafından açılan standı ziyaret etti.

6. SİVAS TARIM, HAYVANCILIK VE GIDA FUARI AÇILDI

Eklenme Tarihi: 11.09.2019

BAKAN BEKİR PAKDEMİRLİ İLİMİZDE DÜZENLENEN ORTA ANADOLU EKONOMİK FORUMU’NA KATILDI / Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde Sivas Kongresi'nin 100. yılı etkinlikleri kapsamında Orta Anadolu Ekonomi Forumu düzenlendi. Orta Anadolu Ekonomi Forumu'nun açılış gününde yapılan oturuma Tarım ve Orman Bakanı Sayın Bekir PAKDEMİRLİ'de katıldı.

BAKAN BEKİR PAKDEMİRLİ İLİMİZDE DÜZENLENEN ORTA ANADOLU EKONOMİK FORUMU’NA KATILDI

Eklenme Tarihi: 11.09.2019

13. ETAP TARIMA DAYALI YATIRIMLARIN DESTEKLENMESİ TEBLİĞİ VE UYGULAMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ / Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında 13. Etap Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi; İl Müdürü Seyit YILDIZ, Ziraat Odası Başkanı Hacı ÇETİNDAĞ, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir HASTAOĞLU ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katılımı ile gerçekleşti.

13. ETAP TARIMA DAYALI YATIRIMLARIN DESTEKLENMESİ TEBLİĞİ VE UYGULAMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Eklenme Tarihi: 11.09.2019

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TARIM ALETLERİ' ADLI SERGİ AÇILDI / SİVAS Kongresi'nin 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında, 'Geçmişten günümüze tarım aletleri' adlı sergi açıldı. Sergide yer alan, 1956 model bahçe traktörü, ilgi gördü.

Sivas Kongresi'nin 100'üncü yılı etkinlikleri, kentte düzenlenen çeşitli programlarla sürdürülüyor. Etkinlikler kapsamında, Kongre Müzesi bahçesinde 'Geçmişten günümüze tarım aletleri' adlı sergi açıldı. Açılışa Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, İl Tarım ve Orman Müdürü Seyit Yıldız, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, protokol üyeleri ve kent sakinleri katıldı.

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TARIM ALETLERİ' ADLI SERGİ AÇILDI

Eklenme Tarihi: 20.08.2019

SİVAS'TA KARPUZ HASATI YAPILDI / Sivas merkeze 5 km mesafede, Meclis Üyemiz Adil Dalkürek'e ait olan 60 dönüm tarlada yetiştirilen karpuzların hasadı Sivas Valisi Salih Ayhan, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Tarım ve Orman İl Müdürü Seyit Yıldız, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetündağ, Ticaret Borsası Meclis Üyelerü ve il protokolünün katılımı ile gerçekleştirildi.

SİVAS'TA KARPUZ HASATI YAPILDI

Eklenme Tarihi: 20.08.2019

VALİ AYHAN, KURBAN PAZARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU / Sivas Valisi Salih Ayhan, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Tarım ve Orman İl Müdürü Seyit Yıldız, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Hilmi Gül, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ve Belediye Başkan Yardımcısı Kayhan Işık’tan oluşan heyet yaklaşan Kurban Bayramı öncesi; havaalanı yolu üzerinde kurulan kurban pazarını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

VALİ AYHAN, KURBAN PAZARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Eklenme Tarihi: 08.08.2019

BORSA YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN  ZİYARETLERİ / Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, İl Kültür ve Turizm Müdürü Teoman Karaca ve Cem Vakfı Sivas Şube Başkanı Ünal Karataş’ı makamlarında ziyaret etti.

BORSA YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Eklenme Tarihi: 02.08.2019

TÜRKİYE ÜRÜN İHTİSAS BORSASI A.Ş.(TÜRİB) YATIRIMCI KAYIT İŞLEMLERİ HAKKINDA / TURIB EVRAKLARI

TÜRKİYE ÜRÜN İHTİSAS BORSASI A.Ş.(TÜRİB) YATIRIMCI KAYIT İŞLEMLERİ HAKKINDA

Eklenme Tarihi: 22.07.2019

ET VE SÜT KURUMU BÜYÜK BAŞ VE KÜÇÜKBAŞ DERİ, SAKATAT VE YAN ÜRÜNLERİ İHALESİ /

ET VE SÜT KURUMU BÜYÜK BAŞ VE KÜÇÜKBAŞ DERİ, SAKATAT VE YAN ÜRÜNLERİ İHALESİ

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

SİVAS’A DEĞER KATANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ / Sivas’a Değer Katanlar Ödül Töreni’ne katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Birlik ve beraberlik içinde bütün sıkıntıları aşarız. Yeter ki birbirimizi ötekileştirmeyelim” mesajı verdi.

SİVAS’A DEĞER KATANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

TARIMSAL ÜRÜNLER ANALİZ LABORATUVARI TÖRENLE AÇILDI / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sivas Ticaret Borsası’nın Tarımsal Ürünler Analiz Laboratuvarının açılış törenine katıldı.

TARIMSAL ÜRÜNLER ANALİZ LABORATUVARI TÖRENLE AÇILDI

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

SİVAS TİCARET BORSASI’NDA İSTİŞARE TOPLANTISI / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sivas Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek meclis üyeleri ile istişarede bulundu.

SİVAS TİCARET BORSASI’NDA İSTİŞARE TOPLANTISI

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

SİVAS CANLI HAYVAN PAZARI VE OT BORSASI YAPIM VE İŞLETME PROTOKOLÜ İMZALANDI / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sivas'ta Canlı Hayvan Pazarı ve Ot Borsası Yapım ve İşletme Protokolü’nün imza törenine katıldı. Sivas Valiliği Dr. Hasan Canpolat Salonu'nda düzenlenen imza töreninde Sivas'ta kendilerine gösterilen ev sahipliğine teşekkür eden Hisarcıklıoğlu, protokolü imzalanan projenin Sivas Ticaret Borsasının yıllardır hayali olduğunu belirtti.

SİVAS CANLI HAYVAN PAZARI VE OT BORSASI YAPIM VE İŞLETME PROTOKOLÜ İMZALANDI

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU SİVAS VALİSİ AYHAN’I ZİYARET ETTİ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu beraberindeki hayetle birlikte Sivas Valisi Salih Ayhan’ı makamında ziyaret etti.

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU SİVAS VALİSİ AYHAN’I ZİYARET ETTİ

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU BELEDİYE BAŞKANI BİLGİN’İ ZİYARET ETTİ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu beraberindeki heyet ile birlikte, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'i makamında ziyaret etti.

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU BELEDİYE BAŞKANI BİLGİN’İ ZİYARET ETTİ

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

SİVAS TİCARET BORSASI, 'YETKİLİ SINIFLANDIRICI LABORATUVAR LİSANSI' ALDI / Sivas Ticaret Borsası'nı temsilen Başkan Yardımcısı Hilmi Gül ve Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Kaçmaz, Yetkili Sınıflandırıcı Faaliyet Belgesi'ni Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürü Adnan Yankın'dan teslim aldı.

SİVAS TİCARET BORSASI, 'YETKİLİ SINIFLANDIRICI LABORATUVAR LİSANSI' ALDI

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%69)
Hayır  (%31)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 5,29 YTL
EURO 6,03 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.