SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0.85¨1,10 ARPA:0,90¨1.05 YULAF:0,85¨,1.05

 

TÜM HABERLER
Toplam 690 sonuçtan 1 - 25 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
SİVAS’A DEĞER KATANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ / Sivas’a Değer Katanlar Ödül Töreni’ne katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Birlik ve beraberlik içinde bütün sıkıntıları aşarız. Yeter ki birbirimizi ötekileştirmeyelim” mesajı verdi.

SİVAS’A DEĞER KATANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

TARIMSAL ÜRÜNLER ANALİZ LABORATUVARI TÖRENLE AÇILDI / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sivas Ticaret Borsası’nın Tarımsal Ürünler Analiz Laboratuvarının açılış törenine katıldı.

TARIMSAL ÜRÜNLER ANALİZ LABORATUVARI TÖRENLE AÇILDI

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

SİVAS TİCARET BORSASI’NDA İSTİŞARE TOPLANTISI / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sivas Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek meclis üyeleri ile istişarede bulundu.

SİVAS TİCARET BORSASI’NDA İSTİŞARE TOPLANTISI

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

SİVAS CANLI HAYVAN PAZARI VE OT BORSASI YAPIM VE İŞLETME PROTOKOLÜ İMZALANDI / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sivas'ta Canlı Hayvan Pazarı ve Ot Borsası Yapım ve İşletme Protokolü’nün imza törenine katıldı. Sivas Valiliği Dr. Hasan Canpolat Salonu'nda düzenlenen imza töreninde Sivas'ta kendilerine gösterilen ev sahipliğine teşekkür eden Hisarcıklıoğlu, protokolü imzalanan projenin Sivas Ticaret Borsasının yıllardır hayali olduğunu belirtti.

SİVAS CANLI HAYVAN PAZARI VE OT BORSASI YAPIM VE İŞLETME PROTOKOLÜ İMZALANDI

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU SİVAS VALİSİ AYHAN’I ZİYARET ETTİ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu beraberindeki hayetle birlikte Sivas Valisi Salih Ayhan’ı makamında ziyaret etti.

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU SİVAS VALİSİ AYHAN’I ZİYARET ETTİ

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU BELEDİYE BAŞKANI BİLGİN’İ ZİYARET ETTİ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu beraberindeki heyet ile birlikte, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'i makamında ziyaret etti.

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU BELEDİYE BAŞKANI BİLGİN’İ ZİYARET ETTİ

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

SİVAS TİCARET BORSASI, 'YETKİLİ SINIFLANDIRICI LABORATUVAR LİSANSI' ALDI / Sivas Ticaret Borsası'nı temsilen Başkan Yardımcısı Hilmi Gül ve Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Kaçmaz, Yetkili Sınıflandırıcı Faaliyet Belgesi'ni Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürü Adnan Yankın'dan teslim aldı.

SİVAS TİCARET BORSASI, 'YETKİLİ SINIFLANDIRICI LABORATUVAR LİSANSI' ALDI

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

SİVAS’TA 2019 YILI KURBANLIK FİYATLARI BELLİ OLDU / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Sivas’taki kurbanlıkların durumu ve fiyatları hakkında basın mensuplarına açıklama yaptı.

SİVAS’TA 2019 YILI KURBANLIK FİYATLARI BELLİ OLDU

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

2 TEMMUZ’DA HAYATINI KAYBEDENLER ANILDI / 2 Temmuz 1993'te Madımak Oteli'nde yaşanan müessif olayda hayatını kaybedenler için anma programı düzenlendi.

2 TEMMUZ’DA HAYATINI KAYBEDENLER ANILDI

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

BAHAR ŞENLİĞİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU / İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Sivas Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından, merkeze bağlı Tepeönü köyünde

BAHAR ŞENLİĞİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

ET VE SÜT KURUMU BÜYÜK BAŞ VE KÜÇÜKBAŞ DERİ, SAKATAT VE YAN ÜRÜNLERİ İHALESİ /

ET VE SÜT KURUMU BÜYÜK BAŞ VE KÜÇÜKBAŞ DERİ, SAKATAT VE YAN ÜRÜNLERİ İHALESİ

Eklenme Tarihi: 16.07.2019

TURİB KAYIT İŞLEMLERİ SİVAS TİCARET BORSASI’NDA BAŞLADI / Sivas Ticaret Borsası, Türkiye Ürün İhtisas Borsası A.Ş (TÜRİB) Acentesi olarak hizmet vermeye başladı. Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sivas’ta ELÜS işlemleri yapan Lisanslı Depoculuk firma sahipleri ve yetkilileri ile borsada düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

TURİB KAYIT İŞLEMLERİ SİVAS TİCARET BORSASI’NDA BAŞLADI

Eklenme Tarihi: 18.06.2019

TÜRKİYE ÜRÜN İHTİSAS BORSASI A.Ş.(TÜRİB) YATIRIMCI KAYIT İŞLEMLERİ HAKKINDA / Bu nedenle, ELÜS alım - satımı yapmak isteyen yatırımcıların, TÜRİB'e kayıt için aşağıda yer alan tüm bilgi ve belgelerle birlikte Sivas Ticaret Borsası'na başvurmaları önemle duyurulur

TÜRKİYE ÜRÜN İHTİSAS BORSASI A.Ş.(TÜRİB) YATIRIMCI KAYIT İŞLEMLERİ HAKKINDA

Eklenme Tarihi: 18.06.2019

COSME PROGRAMI - ERASMUS FOR YOUNG ENTREPRENEURS 2019 ÇAĞRISI HAKKINDA / Sayın Üyemiz,

Türkiye ve Avrupa Komisyonu arasında İşletmelerin ve KOBİ'lerin Rekabet Edebilirliği Programı (COSME) anlaşması 16 Ekim 2014 tarihinde Brüksel'de imzalanmış olup, KOSGEB, COSME Programına ilişkin ulusal koordinatör kuruluş olarak yetkilendirilmiştir.

COSME Programı kapsamında

COSME PROGRAMI - ERASMUS FOR YOUNG ENTREPRENEURS 2019 ÇAĞRISI HAKKINDA

Eklenme Tarihi: 12.06.2019

SİVAS TİCARET BORSASI’NDAN GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI / Sivas Ticaret Borsası tarafından üyelerine yönelik her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı basın mensupları,  Hafik ve Ulaş ilçeleri ile il merkezindeki üyelerin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirildi.

SİVAS TİCARET BORSASI’NDAN GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI

Eklenme Tarihi: 29.05.2019

Hisarcıklıoğlu, ‘Türkiye’nin En itibarlı İş Dünyası Sivil Toplum Kuruluşu Lideri’ seçildi / Yıldız Teknik Üniversitesi ve Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’na göre Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin En itibarlı İş Dünyası Sivil Toplum Kuruluşu Lideri seçildi.​

Hisarcıklıoğlu, ‘Türkiye’nin En itibarlı İş Dünyası Sivil Toplum Kuruluşu Lideri’ seçildi

Eklenme Tarihi: 29.05.2019

BORSA ZARA İLÇESİNDEKİ ÜYELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ / Birlik ve beraberliklerin pekiştiği mübarek ramazan ayı münasebeti ile Sivas Ticaret Borsası’nın geleneksel olarak düzenlemekte olduğu iftar yemeklerinin sonuncusu Zara ilçesinde yapıldı.

BORSA ZARA İLÇESİNDEKİ ÜYELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Eklenme Tarihi: 22.05.2019

BORSA YÖNETİCİLERİ ŞARKIŞLA VE GEMEREK İLÇESİNDEKİ ÜYELERLE İFTARDA BULUŞTU / Sivas Ticaret Borsası yöneticileri ile Şarkışla ve Gemerek ilçesinde bulunan borsa üyeleri iftar programında bir araya geldi.

BORSA YÖNETİCİLERİ ŞARKIŞLA VE GEMEREK İLÇESİNDEKİ ÜYELERLE İFTARDA BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 20.05.2019

SİVAS TİCARET BORSASI İLÇE İFTARLARINA DEVAM EDİYOR / Sivas Ticaret Borsası’nın Ramazan ayında düzenlediği iftar programı etkinliği, Altınyayla ve Kangal İlçesindeki borsa üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

SİVAS TİCARET BORSASI İLÇE İFTARLARINA DEVAM EDİYOR

Eklenme Tarihi: 20.05.2019

KELKİT VADİSİNDEKİ BORSA ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU / Sivas Ticaret Borsası üyeleri, Suşehri ilçesinde düzenlenen iftarda bir araya geldi. Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet ile Kelkit Vadisindeki borsa üyeleri ilçe merkezinde bulunan bir tesiste düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

KELKİT VADİSİNDEKİ BORSA ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 16.05.2019

SİVAS TİCARET BORSASI ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU / Sivas Ticaret Borsası üyeleri, Yıldızeli ve Gürün ilçesinde düzenlenen iftar programında buluştu. Gürün Kaymakamı Reşit Özer Özdemir, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri borsa üyeleri ile iftarda bir araya geldi

SİVAS TİCARET BORSASI ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 16.05.2019

BORSA YÖNETİMİNDEN BAŞKAN YARDIMCILARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ / Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sivas Belediye Başkan Yardımcıları Necmettin Yılmaz, Kayhan Işık, Bekir Sıtkı Eminoğlu, Levent Olgun, Ahmet Duman ve Özbelsan A.Ş Genel Müdürü Ahmet Kuzu’yu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

BORSA YÖNETİMİNDEN BAŞKAN YARDIMCILARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 08.05.2019

BAŞKAN HASTAOĞLU VERGİ KOMİSYONU RAPORUNU AÇIKLADI / Sivas Ticaret Borsası (STB) Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, TOBB delegeleri Erdal Arslan, Engin Ekşioğlu ve Genel Sekreter Sema Görcün Ankara’da düzenlenen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 75. Genel Kurulu’na katıldı.

BAŞKAN HASTAOĞLU VERGİ KOMİSYONU RAPORUNU AÇIKLADI

Eklenme Tarihi: 03.05.2019

BAŞKAN HASTAOĞLU’NA HİZMET ŞEREF PLAKETİ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 75. Genel Kurulu dolayısıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, oda-borsa başkanları ve delegeler Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular. Anıtkabir ziyaretinin ardından TOBB Birlik Merkezi’nde Hizmet Şeref Belgesi ve Plaketleri ile Proje Ödülleri Töreni gerçekleştirildi.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NA HİZMET ŞEREF PLAKETİ

Eklenme Tarihi: 03.05.2019

TİCARET BORSASI HEYETİNDEN BELEDİYE BAŞKANI BİLGİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ / Sivas Ticaret Borsası Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimi sonrasında Sivas Belediye Başkanlığına seçilen Avukat Hilmi Bilgin’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

TİCARET BORSASI HEYETİNDEN BELEDİYE BAŞKANI BİLGİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 10.04.2019

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%71)
Hayır  (%29)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 5,29 YTL
EURO 6,03 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.