SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:0,83 ARPA:0,80 YULAF:0,75

 

TÜM HABERLER
Toplam 499 sonuçtan 1 - 25 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
08.12.2017- TMO MISIR SATIŞI / TMO Stoklarında bulunan (Ek-1) mısırlar sadece kullanıcılarına (besici ve yetiştiriciler ile kendi yemini kendisi imal eden işletmeler, yem, nişasta ve irmik fabrikaları) fiili tüketim (1 aylık) esasına göre Batman ve Diyarbakır Şube Müdürlüklerinde stoklu (ELÜS dahil) bulunan mısırlar için 815 TL/Ton fiyatla, diğer Şube müdürlüklerinde bulunan mısırlar (ELÜS dahil) için ise 825 TL/Ton fiyatla KDV hariç, maniplasyon ve nakliye ilave ücreti dâhil peşin bedel mukabili satışa verilecektir.

08.12.2017- TMO MISIR SATIŞI

Eklenme Tarihi: 05.12.2017

TMO ARPA VE MISIR SATIŞI - 05.12.2017 / İthal edilen arpalar limanlarımızdan tahliye edilip millileşmelerini müteakip 810 TL/Ton (KDV hariç, maniplasyondahil) fiyatla sadece kullanıcılarına (besici ve yetiştiriciler ile kendi yemini kendisi imal eden işletmeler, yem, fabrikaları), mısırlar ise 820 TL/Ton (KDV hariç, maniplasyon dahil) fiyatla sadece kullanıcılarına (besici ve yetiştiriciler ile kendi yemini kendisi imal eden işletmeler, yem, nişasta ve irmik fabrikaları) yönelik peşin bedel mukabili satılacaktır.

TMO ARPA VE MISIR SATIŞI - 05.12.2017

Eklenme Tarihi: 04.12.2017

BORSA AKREDİTASYON GÖZDEN GEÇİRME DENETİMİNDEN GEÇTİ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB), 2001 yılında İngiltere Odalar Birliği ile birlikte yürütmeye başladığı Oda-Borsa Akreditasyon Sistemi’ne dahil olarak B sınıfı akreditasyon belgesini almış olan Sivas Ticaret Borsası Akreditasyon gözden geçirme denetiminden geçti.

BORSA AKREDİTASYON GÖZDEN GEÇİRME DENETİMİNDEN GEÇTİ

Eklenme Tarihi: 01.12.2017

BORSA YÖNETİMİNDEN TUGAY KOMUTANI ERBAKAN´A ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Hilmi Gül ve Tarık Günhan, Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Ertuğrul Erbakan´ı ziyaret etti.

BORSA YÖNETİMİNDEN TUGAY KOMUTANI ERBAKAN´A ZİYARET

Eklenme Tarihi: 28.11.2017

MEDİCANA SİVAS HASTANESİ GENEL MÜDÜRÜ DEMİRAY'DAN BORSAYA ZİYARET /

MEDİCANA SİVAS HASTANESİ GENEL MÜDÜRÜ DEMİRAY'DAN BORSAYA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 28.11.2017

GENÇ ÇİFTÇİLERE DAMIZLIK HAYVAN DAĞITIMI YAPILDI / Sivas Valisi Davut Gül, Vali Yardımcısı Zihnii Yıldızhan, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, İl Tarıö Müdürü Seyit Yıldız, İl Tarım Müdür Yrd. Musa Kalebayır, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ve birlik başkanları, TİGEM Ulaş Tarım İşletmesi Müdürlüğü’nde “Genç Çiftçi Projesi” kapsamında düzenlenen damızlık hayvan dağıtımı programına katıldı.

GENÇ ÇİFTÇİLERE DAMIZLIK HAYVAN DAĞITIMI YAPILDI

Eklenme Tarihi: 28.11.2017

SİVAS'TA İÇ ANADOLU TARIM VE GIDA KONGRESİ  / Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Gıda Fakültesi tarafından düzenlenen İç Anadolu Bölgesi 3'üncü Tarım ve Gıda Kongresi başladı.

SİVAS'TA İÇ ANADOLU TARIM VE GIDA KONGRESİ

Eklenme Tarihi: 27.10.2017

SİVAS TARIM PLATFORMU YENİ DÖNEM BAŞKANLIĞINA ABDULKADİR HASTAOĞLU SEÇİLDİ. / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğluı, Sivas Tarım Platformu dönem Başkanlığı’na seçildi.

SİVAS TARIM PLATFORMU YENİ DÖNEM BAŞKANLIĞINA ABDULKADİR HASTAOĞLU SEÇİLDİ.

Eklenme Tarihi: 27.10.2017

SİVAS TARIM PLATFORMU, EKİM AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ / Sivas Tarım Platformu, Ekim ayı toplantısını gerçekleştirdi. Sivas Kırmızı Et Üreticileri Birliği, Sivas Hayvancılık Kooperatifi ve Karalar Kalkınma Kooperatifi’nin ev sahipliğinde termal bir otelde düzenlenen toplantıda, 24 Ekim Salı günü Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya yapılan ziyaret ve talep edilen konular hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

SİVAS TARIM PLATFORMU, EKİM AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Eklenme Tarihi: 27.10.2017

SİVAS HEYETİ TARIM BAKANI FAKIBABA ZİYARETİ / Sivas heyeti Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’yı ziyaret etti.

SİVAS HEYETİ TARIM BAKANI FAKIBABA ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 25.10.2017

TOBB’DAN AKREDİTE ODA VE BORSALARA ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Akredite Oda ve Borsalara ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi eğitimi düzenlendi.

TOBB’DAN AKREDİTE ODA VE BORSALARA ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

Eklenme Tarihi: 18.10.2017

BORSA PERSONELİ ISO 9001-2015 EĞİTİMİ’NE KATILDI. / Sivas Ticaret Borsası (STB) tarafından düzenlenen ‘ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi ve Risk Yönetimi Eğitimi’ tamamlandı.

BORSA PERSONELİ ISO 9001-2015 EĞİTİMİ’NE KATILDI.

Eklenme Tarihi: 10.10.2017

STB HEYETİNDEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ VE POMEM MÜDÜRÜNE ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri  İçişleri Bakanlığının son Emniyet Müdürleri Kararnamesi doğrultusunda Sivas’a İl Emniyet Müdürü olarak atanan Kenan Aydoğan ve Sivas Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Kadir Yırtar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

STB HEYETİNDEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ VE POMEM MÜDÜRÜNE ZİYARET

Eklenme Tarihi: 10.10.2017

ODA/BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI TOBB’DA YAPILDI / Oda/Borsa İstişare Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

ODA/BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI TOBB’DA YAPILDI

Eklenme Tarihi: 10.10.2017

 BAŞKAN HASTAOĞLU ÜYE ZİYARETLERİNE BAŞLADI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 1 Ekim Pazar günü 09.00-17.00 saatleri arasında borsa merkez binada yapılacak olan organ seçimleri öncesi  borsa üyelerini ziyaret etti.

BAŞKAN HASTAOĞLU ÜYE ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Eklenme Tarihi: 15.09.2017

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU, SİVAS TİCARET BORSASININ 25. YIL ETKİNLİKLERİNE KATILDI / TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Sivas Ticaret Borsası’nın 25’inci kuruluş yıl dönümü etkinliğine katıldı.

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU, SİVAS TİCARET BORSASININ 25. YIL ETKİNLİKLERİNE KATILDI

Eklenme Tarihi: 15.09.2017

SİVAS TARIM PLATFORMU AĞUSTOS AYI TOPLANTISI YAPILDI. / Sivas Tarım Platformu Ağustos ayı toplantısı Ticaret Borsası ev sahipliğinde yapıldı.

SİVAS TARIM PLATFORMU AĞUSTOS AYI TOPLANTISI YAPILDI.

Eklenme Tarihi: 22.08.2017

MİLLETVEKİLİ SOLUK VE BAŞKAN HASTAOĞLU ŞARKIŞLA KURBAN PAZARINI GEZDİ / AK Parti Sivas Milletvekili Mehmet Habip Soluk, Şarkışla'da her cumartesi kurulan Türkiye'nin en büyük canlı hayvan pazarını gezdi.
Milletvekili Soluk, Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Başkan Yardımcısı Hilmi Gül ve Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Nuri Beyazıt ile birlikte pazar alanını gezerek besicilerin taleplerini dinledi.

MİLLETVEKİLİ SOLUK VE BAŞKAN HASTAOĞLU ŞARKIŞLA KURBAN PAZARINI GEZDİ

Eklenme Tarihi: 14.08.2017

BORSA ÜYELERİNE HİBE DESTEKLERİ EĞİTİMİ VERİLDİ. / Sivas Ticaret Borsası (STB) üyelerine tarım ve hayvancılık destekleri konulu eğitim verildi.

BORSA ÜYELERİNE HİBE DESTEKLERİ EĞİTİMİ VERİLDİ.

Eklenme Tarihi: 09.08.2017

SİVAS TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ VALİ GÜL ZİYARETİ / 24-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında Sivas Fuar Alanı’nda bu sene 4’ncüsü düzenlenecek olan Tarım ve Hayvancılık Fuarı hazırlık çalışmaları kapsamında oluşturulan heyet Sivas Valisi Davut Gül’ü makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

SİVAS TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ VALİ GÜL ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 27.07.2017

BAKAN FAKIBABA’YA KURBAN KONUSUNDA İLK DESTEK SİVAS’TAN / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Sivas’taki kurbanlıkların durumu ve fiyatları hakkında basın mensuplarına açıklama yaptı.

BAKAN FAKIBABA’YA KURBAN KONUSUNDA İLK DESTEK SİVAS’TAN

Eklenme Tarihi: 25.07.2017

BAŞKAN HASTAOĞLU 24 TEMMUZ GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU 24 TEMMUZ GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Eklenme Tarihi: 24.07.2017

SİVAS TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ BAKAN YILMAZ VE MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ. / 4. Sivas Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı hazırlık çalışmaları kapsamında oluşturulan heyet Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Milletvekilleri Mehmet Habip Soluk, Hilmi Bilgin ve Selim Dursun’u makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

SİVAS TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ BAKAN YILMAZ VE MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ.

Eklenme Tarihi: 20.07.2017

SİVAS TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ ÜYELERİNDEN KAYSERİ ŞEKER FABRİKASINA ZİYARET. / Sivas Tarım Fuarı Tertip Komitesi Üyeleri, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay'ı ziyaret etti.

SİVAS TARIM FUARI TERTİP KOMİTESİ ÜYELERİNDEN KAYSERİ ŞEKER FABRİKASINA ZİYARET.

Eklenme Tarihi: 20.07.2017

SİVAS ESNAF ODALARI BİRLİĞİNDEN 15 TEMMUZ SERGİSİ / Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından FETÖ’nün darbe girişimi sırası ve sonrasında yaşananların yer aldığı serginin açılışı yapıldı.

SİVAS ESNAF ODALARI BİRLİĞİNDEN 15 TEMMUZ SERGİSİ

Eklenme Tarihi: 14.07.2017

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%73)
Hayır  (%27)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 3,95 YTL
EURO 4,70 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.