SİVAS TİCARET BORSASI

 

 

GÜNLÜK BÜLTEN :
BUĞDAY:1,70¨1,85 ARPA:1,30¨1,40 YULAF:1,95¨2,05

 

TÜM HABERLER
Toplam 764 sonuçtan 1 - 25 arası sonuç.
Görüntülenecek kayıt sayısı
Sıralama : Alfabetik    Tarih:
Başkan Hastaoğlu’ndan “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” Mesajı / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Yazılı ve görsel yayın kuruluşlarında görev alan tüm basın çalışanlarının bayramını kutlayan Başkan Abdulkadir Hastaoğlu,

Başkan Hastaoğlu’ndan “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” Mesajı

Eklenme Tarihi: 23.07.2020

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR / Koronavirüs salgını gölgesinde geçecek olan Kurban Bayramı öncesi, kurban pazarları kurulmaya başlandı. İlimizde ise Bölge Trafik Müdürlüğü yanında bulunan Hayvan Pazarında kurbanlıklar satılmaya başlandı.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Eklenme Tarihi: 22.07.2020

SİVAS İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ KAYA’DAN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA VEDA ZİYARETİ / Resmi Gazete’de son yayınlanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile İstanbul’un Şile ilçesine Kaymakam olarak atanan Sivas Vali Yardımcısı ve Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya veda ziyaretleri kapsamında Şarkışla Kaymakamı Mehmet Erdem ile birlikte Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

SİVAS İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ KAYA’DAN BAŞKAN HASTAOĞLU’NA VEDA ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 21.07.2020

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN 15 TEMMUZ MESAJI / TOBB Vergi Komisyonu Başkanı ve Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN HASTAOĞLU’NDAN 15 TEMMUZ MESAJI

Eklenme Tarihi: 14.07.2020

YETENEK KAPISI / Oda ve Borsalarımıza üye firmaların

YETENEK KAPISI

Eklenme Tarihi: 30.06.2020

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BÜROKRATLARI CANLI HAYVAN PAZARI İNŞAATINI İNCELEDİ / Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürlüğü Alt Yapı ve Çevre İzleme Daire Başkanı Emre Gürçay, Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Adem Taşçı ve Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Bülent Akçay, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin görevlendirmesi üzerine Sivas’a gelerek Canlı Hayvan Pazarı ve Ot Borsası inşaatında incelemelerde bulundu.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BÜROKRATLARI CANLI HAYVAN PAZARI İNŞAATINI İNCELEDİ

Eklenme Tarihi: 26.06.2020

SİVAS’TA 2020 YILI KURBANLIK FİYATLARI AÇIKLANDI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Sivas’taki kurban kesimi ve fiyatları hakkında açıklama yaptı.

SİVAS’TA 2020 YILI KURBANLIK FİYATLARI AÇIKLANDI

Eklenme Tarihi: 22.06.2020

CANLI HAYVAN PAZARI İNŞAATI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR / Sivas’ta tarım ve hayvancılık sektörüne önemli katkılar sağlayacak olan Canlı Hayvan Pazarı ve Kaba Ot Borsası’nın inşaat çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

CANLI HAYVAN PAZARI İNŞAATI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Eklenme Tarihi: 05.06.2020

SİVAS MİLLETVEKİLİ EKİNCİ’DEN, SİVAS TİCARET BORSASI’NA ZİYARET / AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanı ve Sivas Milletvekili Semiha Ekinci ile AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, salgın sebebiyle ticarette yaşanan sıkıntılar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

SİVAS MİLLETVEKİLİ EKİNCİ’DEN, SİVAS TİCARET BORSASI’NA ZİYARET

Eklenme Tarihi: 28.05.2020

STB Başkanı Hastaoğlu’ndan Ramazan Bayramı Mesajı / SİVAS TİCARET BORSASI BAŞKANI ABDULKADİR HASTAOĞLU, RAMAZAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI.

STB Başkanı Hastaoğlu’ndan Ramazan Bayramı Mesajı

Eklenme Tarihi: 22.05.2020

CANLI HAYVAN PAZARI VE OT BORSASI İNCELEME ZİYARETİ / Vali Salih Ayhan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, Tarım ve Orman İl müdürü Seyit Yıldız, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Aralık ayında temelleri atılan ve ilimizin hayvancılığına çok önemli katkı sağlayacak olan 'Canlı Hayvan Pazarı ve Ot Borsası' inşaat çalışmalarını  yerinde inceledi.

CANLI HAYVAN PAZARI VE OT BORSASI İNCELEME ZİYARETİ

Eklenme Tarihi: 21.05.2020

MOR PATATES TOHUM EKİM TÖRENİ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Valisi Salih Ayhan ile birlikte, Türkiye'de son yıllarda yaygınlaştırılmaya çalışılan ve

MOR PATATES TOHUM EKİM TÖRENİ

Eklenme Tarihi: 21.05.2020

ANNENELER GÜNÜ MESAJI / Karşılıksız sevgileri ve fedakârlıklarıyla her zaman baş tacımız olan ve haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyeceğimiz başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere tüm annelerin “Anneler Günü” kutlu olsun.

ANNENELER GÜNÜ MESAJI

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

DİJİTAL TARIM PAZARI LANSMAN TÖRENİ / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımları ile video konferans yöntemiyle düzenlenen Dijital Tarım Pazarı Lansman Töreni'ne katıldı.

DİJİTAL TARIM PAZARI LANSMAN TÖRENİ

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLAMA MESAJI / İçerisinde bulunduğumuz COVİD-19 sürecinde iş başında fedakarca, cesurca ve özveri ile çalışan, başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, gıda, banka, taşıma, güvenlik, temizlik,haberleşme, basın ile kamu ve özel sektörde çalışan tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, 1 Mayıs’ın ülkemizde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini, anlamına yakışır bir şekilde kardeşlik ve barış içinde geçmesini temenni ediyor, tüm emekçilerimizi sevgiyle selamlıyorum.

1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

TOBB İSTİŞARE TOPLANTISI / ‪Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir HASTAOĞLU, Ticaret Bakanı Ruhsar PEKCAN ve TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun katılımlarıyla Webinar Sistemi üzerinden 365 Oda/Borsa Başkanı ile 61 Sektör Meclisi Başkanının katılımıyla düzenlenen bilgilendirme toplantısına katıldı. ‬

TOBB İSTİŞARE TOPLANTISI

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

19 MAYIS KUTLAMA MESAJI / 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.

19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

TOBB VERGİ DANIŞMA KURULU TOPLANTISI / TOBB Vergi Komisyonu Başkanı ve Vergi Danışma Kurulu Üyesi Abdulkadir Hastaoğlu, elektronik ortamda gerçekleştirilen Vergi Danışma Kurulu Toplantısı'na katıldı.

TOBB VERGİ DANIŞMA KURULU TOPLANTISI

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

SİVAS TB DEN BOĞAZLIYAN TB YE ZİYARET / Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve beraberindeki heyet, Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı’yı makamında ziyaret etti.

SİVAS TB DEN BOĞAZLIYAN TB YE ZİYARET

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

SİVASSPOR 53. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI / Sivasspor'umuzun 53'üncü kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, nice başarılı yıllar geçirmesini diliyoruz.

SİVASSPOR 53. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

İPARD II. 9. ÇAĞRIİ İLANI / IPARD Programı kapsamında “Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar” tedbiri ile “Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme” tedbiri için 9. Başvuru Çağrı İlanına çıkıldı. www.tkdk.gov.tr

İPARD II. 9. ÇAĞRIİ İLANI

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

TOBB İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında İç Anadolu Bölgesi Oda ve Borsa Başkanlarının katılımı ile video konferansla düzenlenen İç Anadolu Bölge Toplantısı'na katılarak Sivaslı firmaların yaşadıkları sıkıntılarını ve çözüm önerilerini iletti

TOBB İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISI

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

TARIM PLATFORMU TOPLANTISI / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Valisi Salih Ayhan başkanlığında Tarım Platformu Üyelerinin katılımı ile elektronik ortamda gerçekleştirilen Tarım Platformu Toplantısı'na katıldı.

TARIM PLATFORMU TOPLANTISI

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

Süt ve Damızlık Düve Üretimi Uygulamalı Eğitim Tesisi Temel Atma Töreni / Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve il protokolünün katılımı ile Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği tarafından TKDK desteği ile yapımına başlanan Süt ve Damızlık Düve Üretimi Uygulamalı Eğitim Çiftliği Tesisi Temel Atma Töreni'ne katıldı.

Süt ve Damızlık Düve Üretimi Uygulamalı Eğitim Tesisi Temel Atma Töreni

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

KADİR GECESİ KUTLAMA MESAJI / Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi mübarek olsun.

KADİR GECESİ KUTLAMA MESAJI

Eklenme Tarihi: 20.05.2020

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adınız Soyadınız:

E-Mail Adresi:

 

ANKET

Yaptığımız Hizmetlerden Memnunmusunuz?
Evet  (%67)
Hayır  (%33)

 

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 5,29 YTL
EURO 6,03 YTL

 ÇEKİNCE İHBAR BİLDİRİMİ

 

 

 

 

 

TURİB ELÜS PİYASA HAREKETLERİ

 

 

 

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.